Aktualności

Powrót do listy

"Pary młode ponad miarę": ślub zaplanowali jeszcze przed zaręczynami. Pozostało tylko wybrać stylizacje

Wiadomości |
"Pary młode ponad miarę": ślub zaplanowali jeszcze przed zaręczynami. Pozostało tylko wybrać stylizacje
Pary młode ponad miarę: Ilona i Marcin 
W ostatnim odcinku 2. sezonu programu "Pary młode ponad miarę" Izabela Janachowska pomoże wybrać stylizacje parze, która ślub oraz wesele zaplanowała już dawno temu. Jeszcze przed zaręczynami i narodzinami córki! Przygotowania trwają więc od lat, czy Ilonie i Marcinowi uda się szybciej podjąć decyzję w sprawie wymarzonego stroju?

To już ostatni odcinek 2. sezonu programu "Pary młode ponad miarę". I tę jesienną odsłonę programu Izabeli Janachowskiej zakończymy pomagając wybrać ślubne stylizacje naprawdę wyjątkowej parze. Ilona i Marcin poznali się jak wielu w dzisiejszych czasach - przez internet. Po tym, już nic w ich związku nie było tradycyjne.

Pierwsze wrażenie, jakie na Ilonie zrobił Marcin nie było najlepsze. Później jednak zaczęła się przekonywać, aż w końcu podjęła śmiałą decyzję o wyprowadzce z miasta na wieś. Marcin jest bowiem rolnikiem. Dla dziewczyny zmiana była ogromna, ale urzeczona szczerością oraz uśmiechem ukochanego, nigdy jej nie żałowała.

Para dosyć szybko zaczęła planować ślub. Jeszcze zanim mężczyzna się oświadczył! Organizacja tego wyjątkowego dnia zaczęła się przedłużać, zwłaszcza że w tym roku Ilona urodziła córkę. Dziś Ilona i Marcin są rodzicami kilkumiesięcznej Ali, a do pełni szczęścia brakuje im tylko ślubnych kreacji – w rozmiarze XL.

Izabela Janachowska- ekspertka w tej dziedzinie – zaproponuje parze narzeczonych suknie i garnitury do wyboru, a w wielkim finale przy pomocy swoich ekspertów sprawi, że Ilona i Marcin przejdą niezwykłą metamorfozę.

PREMIERA 6. odcinka 2. sezonu programu "Pary młode ponad miarę" już w niedzielę o godzinie 13:30.
Powtórki odcinka:
wtorek 20 października, 20:25
środa 21 października, 12:55
czwartek 22 października, 21:25
sobota 24 października, 16:00

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Patenciary": śniadania
Następny artykuł:

"Patenciary": śniadania

tvnpix