Aktualności

Powrót do listy

"Pary młode ponad miarę": para z 11-letnim stażem szykuje się do wymarzonego ślubu

Wiadomości |
"Pary młode ponad miarę": para z 11-letnim stażem szykuje się do wymarzonego ślubu
"Pary młode ponad miarę": Asia i Andrzej 
Choć są razem od 11 lat, Joanna i Andrzej dopiero teraz zdecydowali się na ślub. Tak długo odkładany dzień musi być wyjątkowy, wyjątkowe mają być także ich stroje. Andrzej marzy o smokingu, Joasia chciałaby sukienkę w kształcie litery A. Czy Izabela Janachowska spełni ich życzenia w 6. odcinku programu "Pary młode ponad miarę?

Bohaterami 6. odcinka programu “Pary młode ponad miarę” są Joanna i Andrzej. Andrzej jest pierwszym chłopakiem Asi, jej największą miłością, a niedługo zostanie jej mężem. Poznali się dzięki wspólnej koleżance, gdy ona miała zaledwie 14, a on 18 lat. Ich znajomość zacieśniła wspólna pasja - kino. Po jedenastu latach związku są w siebie nadal wpatrzeni i planują ślub.

Nadszedł czas wyboru stylizacji na ten wyjątkowy dzień. Niestety młodzi nie wiedzą, jakie stroje uwydatnią ich atuty, a zakryją mankamenty figury. Postanowili więc oszczędzić sobie rozczarowań i od razu udać się po radę do Izabeli i naszych ekspertów.

Joasia marzy o sukni w kształcie litery A, ale nie białej. Nigdy nie przymierzała sukni ślubnych. Czy będzie zadowolona z przygotowanych dla niej propozycji? Czy postawi na kolor tak, jak pierwotnie zakładała? Czy Joasia ulegnie namowom narzeczonego i zdecyduje się na odważniejszą stylizację? Czy może jej wybór zaspokoi bardziej konserwatywny gust mamy i wybierze bardziej klasyczną i zakrytą suknię?

Andrzej marzy o smokingu, chociaż nigdy jeszcze nie mierzył takiej stylizacji i nie ma pojęcia, jak by w niej wyglądał.  Czy wystarczy  mu odwagi, aby wystąpić w nim na ślubie? Czy postawi raczej na klasyczny garnitur, czy może wzór w kratę?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze sukni w przypadku damskiej figury jabłka, a na co przy męskiej figurze O? Jakie rodzaje męskich butów pasują do bardziej formalnych, a jakie do mniej formalnych stylizacji? W szóstym odcinku programu “Pary młode ponad miarę” z pewnością pojawi się wiele cennych rad, które pomogą w skompletowaniu idealnych stylizacji ślubnych!

PREMIERA 6. odcinka programu "Pary młode ponad miarę" w niedzielę 12 kwietnia o godzinie 13:30.

Powtórki odcinka:

poniedziałek 13 kwietnia, 22:55

środa 15 kwietnia, 13:40

czwartek 16 kwietnia, 21:25

sobota 18 kwietnia, 16:00

 


Podziękowanie dla OSP Wesoła za udostępnienie przestrzeni i pomoc przy realizacji zdjęć.

Podziękowanie dla Digma Studio za udostępnienie przestrzeni do realizacji zdjęć.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Pani Gadżet erotycznie": odważne gry erotyczne bez wstydu! jak się go wyzbyć?
Następny artykuł:

"Pani Gadżet erotycznie": odważne gry erotyczne bez wstydu! jak się go wyzbyć?

tvnpix