Aktualności

DOKUMENT W TVN Style: Martwa Panna Młoda
Martwa Panna Młoda 
Historia jednego z największych śledztw kryminalnych w dziejach RPA. Ta oparta na zeznaniach seria podąża za zwrotami akcji, z szerokim dostępem do nagrań i wywiadów z rodziną Anni, głównymi śledczymi, zespołami prawnymi i zaangażowanymi w rozwikłanie śledztwa osobami.

W listopadzie 2010 roku brytyjski milioner Shrien Dewani i jego szwedzka żona Anni udali się do Kapsztadu na podróż poślubną swojego życia, która wkrótce przerodziła się w horror.

Nowożeńcy zostali porwani, a następnego ranka 28-letnia panna młoda została znaleziona martwa po postrzeleniu. Morderstwo pięknej Anni szybko stało się jednym z najgłośniejszych nagłówków na świecie.

Przez lata prawda o tym, kto był odpowiedzialny za jej śmierć, pozostawała niejasna, a opinia publiczna była nieustannie rozdarta między rodziną Dewani, której przedstawiciele utrzymywali niewinność ich syna Shriena, a rodziną Anni, desperacko próbującą dowiedzieć się, co wydarzyło się tamtej nocy i dlaczego Anni została zamordowana.

PASMO DOKUMENTALNE w TVN Style w każdą NIEDZIELĘ o 23:15. Wszystkie dokumenty wyemitowane na kanale TVN Style można oglądać również w Player.pl.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dorota Wellman przedstawia widzom kolejne “Inspirujące kobiety”
Następny artykuł:

Dorota Wellman przedstawia widzom kolejne “Inspirujące kobiety”

tvnpix