Aktualności

"Patent na dom": nowa sypialnia dla rodziców
"Patent na dom": sypialnia Justyny i Grzegorza 
W 4. odcinku programu "Patent na dom" Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Miruć zajmą się sypialnią Justyny i Grzegorza, którzy... nie śpią w niej razem.

Justyna i Grzegorz mieszkają w domu w podwarszawskich Bieniewicach. Wychowują wspólnie dwóch synów - Gabriela, który jest ich dzieckiem adoptowanym oraz Roberta, który jest u nich w rodzinie zastępczej. Justyna pracuje w centrum dystrybucyjnym jednej z drogerii, zajmuje się sprawami administracyjnymi sklepu internetowego. Grzegorz pracuje w firmie, która zajmuje się dystrybucją odzieży jednorazowej dla szpitali. Mają mało czasu na swoje sprawy, głównie skupiają się na dzieciach. Justyna postanowiła na chwilkę to zmienić i zgłosić do programu sypialnię jej i Grzegorza, w której obecnie, na miejscu jej męża, śpi młodszy syn. Chciałaby zwrócić mężowi jego miejsce w sypialni i zachęcić syna, by jednak wrócił do swojego pokoju.

Ich sypialnia jest trochę nieustawna - wąska i długa. Dużą część pomieszczenia zajmuje łóżko i szafa wnękowa. Justyna chciałaby żeby to była jasna i przytulna przestrzeń, z drobnymi, intensywnymi akcentami kolorystycznymi. Przede wszystkim zależy jej na tym, żeby dobrze czuł się w niej Grzegorz i aby w końcu mógł się wyspać we własnym łóżku a nie w salonie. Czy Krzysztof i Anna znajdą patent na nieustawną sypialnię i przekonają Gabrysia, aby ustąpił miejsca Grzegorzowi wracając do swojego pokoju? Zapraszamy do oglądania kolejnego odcinka "Patentu na dom"!

PREMIERA 4. odcinka "Patentu na dom" we wtorek 30 czerwca o godz. 22:25.

Powtórki odcinka:

czwartek, 2 lipca, 19:25

piątek, 3 lipca, 13:55

sobota, 4 lipca, 16:00

poniedziałek, 6 lipca, 14:25

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Nasze proste sposoby na czyste domowe sprzęty
Następny artykuł:

Nasze proste sposoby na czyste domowe sprzęty

tvnpix