Aktualności

"Patent na dom": remont salonu na 10. rocznicę ślubu
Bohaterowie 7. odcinka "Patentu na dom" 
W 7. odcinku Patentu na dom Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Miruć pokażą, że wystarczy pomysł, by nudny salon zamienić w stylowy i praktyczny.

Mariusz i Joanna mieszkają z dwójką dzieci - Antosiem i Łucją. Są małżeństwem już prawie od 10 lat i to właśnie na dziesiątą rocznicę ślubu Mariusz postanowił przygotować żonie prezent w postaci małego remontu w ich salonie połączonym z kuchnią. Mariusz jest dziennikarzem, Joanna pracuje w firmie produkcyjnej i zajmuje się zakupem komponentów potrzebnych do produkcji. Czas wolny starają się spędzać wspólnie i aktywnie. Lubią spacery do pobliskiego lasu, jazdę na rowerach czy taniec.

Salon jest miejscem, w którym także spędzają dużo czasu i chcieliby aby stał się sercem ich domu. Joannie marzy się zaaranżowanie najdłuższej ściany salonu. Mogłyby się tam pojawić jakieś ciekawe plakaty czy grafiki. Nie mają na nią pomysłu. W części jadalnej ściana ta bardzo się obija od krzeseł i nie mogą z Mariuszem znaleźć na nią odpowiedniego patentu. Chcieliby również wygospodarować więcej miejsca na książki i zmienić oświetlenie, tak, aby salon w końcu zyskał urok i przytulny klimat.

Anna i Krzysztof poradzili sobie już z jednym salonem. Czy na salon połączony z kuchnią także odnajdą ciekawe patenty i serce domu Mariusza i Joanny zabije na nowo? Zapraszamy na kolejny odcinek programu "Patent na dom".

PREMIERA 7. odcinka "Patentu na dom" we wtorek 15 września o godz. 22:25.

Powtórki odcinka:

czwartek, 17 września, 20:25

piątek, 18 września, 13:55

sobota, 19 września, 17:00

poniedziałek, 21 września, 15:40

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Cała prawda": jak spać, żeby się wyspać i obudzić się bez bólu?
Następny artykuł:

"Cała prawda": jak spać, żeby się wyspać i obudzić się bez bólu?

tvnpix