Aktualności

Powrót do listy

Paulina Krupińska pochwaliła się nowym talentem. Namalowała obraz

Wiadomości |
Paulina Krupińska pochwaliła się nowym talentem. Namalowała obraz
Paulina Krupińska na planie "Wychować i nie zwariować" 
Dziennikarka "Dzień Dobry TVN" i była prowadząca "Klinikę urody" Paulina Krupińska za pomocą Instagrama pochwaliła się swoim talentem i pokazała światu swój obraz. O sobie i swoich pasjach niedawno opowiadała Agacie Młynarskiej w cyklu "#agatasiękręci w Stylach".

Gdy w 2012 roku Paulina Krupińska wygrywała konkurs Miss Polonia, niewielu przypuszczało, że ta kobieta jest nie tylko piękna, ale przede wszystkim ma wiele talentów. Przez ostatnie osiem lat udowodniła, że jest świetną prowadzącą (na naszym kanale prowadziła program „Klinika urody”) oraz dziennikarką. Pasja do podróży oraz reportażu sprawiła, że można było oglądać ją w filmie dokumentalnym „Sekrety doliny Inków”, a ciężka praca połączona z luzem i naturalnością pozwoliła jej podbić serca widzów programu „Dzień Dobry TVN”. Ten poranny format Krupińska prowadzi od marca wraz z dziennikarzem Damianem Michałowskim.

Ze względu na przerwę wakacyjną w nagrywaniu tego formatu TVN była Miss Polonia cieszy się teraz dłuższymi chwilami wolnego czasu. Wtorkowy wieczór spędziła na rozmowie z Agatą Młynarską w cyklu „#agatasiękręci w Stylach”. Cały wywiad tych dwóch fantastycznych kobiet możecie zobaczyć tutaj.

W tej rozmowie Krupińska udowodniła, że jest mądrą kobietą, z która można porozmawiać na bardzo wiele tematów. Otworzyła się przed doświadczoną dziennikarką i pokazała inną twarz niż ta, którą osiem lat temu oglądaliśmy w konkursie Miss Polonia. Dzień później prowadząca „Dzień Dobry TVN” zaskoczyła nas ponownie. Za pomocą Instagrama pokazała swoją nową pasję oraz talent – malowanie. Jej obraz, efekt kilkugodzinnej pracy, wygląda naprawdę dobrze!

Obraz Pauliny KrupińśkiejObraz Pauliny Krupińśkiej

Paulina Krupińska bez wątpienia ma talent. Talent, który przekazała także dzieciom. Niedawno, z okazji swoich 33 urodzin, pokazała laurkę, którą namalowała jej córka. Myślicie, że w przyszłości stworzą coś razem?

Paulina Krupińska i laurka od córki Paulina Krupińska i laurka od córki

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Kinga Zawodnik ambasadorką akcji #dotykamwygrywam
Następny artykuł:

Kinga Zawodnik ambasadorką akcji #dotykamwygrywam

tvnpix