Aktualności

Powrót do listy

Paulina Krupińska w TVN Style. Czy to jeszcze pamiętasz?

Wiadomości |
Paulina Krupińska w TVN Style. Czy to jeszcze pamiętasz?
Paulina Krupińska  Foto: Andras Szilagyi/mwmedia
Prowadząca "Dzień Dobry TVN" Paulina Krupińska zaczynała swoją karierę telewizyjną w stacji TVN Style, gdzie prowadziła program "Klinika urody", a następnie "Wychować i nie zwariować".

Paulina Krupińska od marca jest nową prowadzącą program "Dzień Dobry TVN". Polaków budzi w duecie z Damianem Michałowskim, dziennikarzem, który dotąd pracował w radiu. Razem stworzyli zgraną parę, którą widzowie polubili za luz i naturalność.

Paulina Krupińska i Damian Michalowski na konferencji Grupy Discovery TVNPaulina Krupińska i Damian Michalowski na konferencji Grupy Discovery TVN
Foto: mw media

Paulina Krupińska zyskała sławę dzięki wygraniu konkursu Miss Polonia w 2012 roku. Zwycięski tytuł nosiła - ze względu na zawirowania związane z organizacją imprezy - aż do 2016 roku. W tym czasie nie tylko pełniła obowiązki Miss, ale też (o czym może już nie wszyscy pamiętają) prowadziła program "Klinika urody" w TVN Style. Zastąpiła na tym stanowisku Olgę Kostrzewską-Cichoń i Ewelinę Rydzyńską. W duecie z make-upistką Anną Orłowską prowadziła "Klinikę urody" przez 4 sezony.

Zobaczcie wspominkowe wideo z wpadkami z planu programu!

Wpadki Pauliny Krupińskiej
Wpadki Pauliny Krupińskiej

Na "Klinice urody" przygoda Pauliny Krupińskiej z TVN Style się nie zakończyła. W 2016 roku modelka i prezenterka współprowadziła program "Wychować i nie zwariować". Jako świeżo upieczona mama i absolwentka pedagogiki w duecie z lekarzem pediatrą Pawłem Grzesiowskim starała się pomóc rodzicom, mającym problemy ze swoimi pociechami. Prowadzący wspólnie śledzili zwyczaje i nawyki rodziny, rozmawiali ze wszystkimi domownikami, a na koniec przedstawiali swoje wnioski i "receptę" na poprawę funkcjonowania rodziny.

Fragment programu "Wychować i nie zwariować"
Fragment programu "Wychować i nie zwariować"

Potem widzowie TVN Style mogli oglądać Paulinę Krupińską jeszcze w filmie dokumentalnym zrealizowanym w Peru. W "Sekretach doliny Inków" odwiedziła święte miejsce peruwiańskich Indian położone wysoko w Andach. Na swojej drodze spotkała wiele wyjątkowych kobiet, które pokazały jej, jak wygląda ich codzienne życie.

Paulina Krupińska odwiedziła Świętą Dolinę Inków. Co ją zaskoczyło?
Paulina Krupińska odwiedziła Świętą Dolinę Inków. Co ją zaskoczyło?
Wideo: fragm. prog. ShowBiz Info, 2016

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Ach, ten ślub!": dekoracyjne winietki i serwetki, zainspiruj się pomysłami Agnieszki Winnickiej
Następny artykuł:

"Ach, ten ślub!": dekoracyjne winietki i serwetki, zainspiruj się pomysłami Agnieszki Winnickiej

tvnpix