Aktualności

Powrót do listy

Paulina Krupińska w TVN Style. Czy to jeszcze pamiętasz?

Wiadomości |
Paulina Krupińska w TVN Style. Czy to jeszcze pamiętasz?
Wpadki Pauliny Krupińskiej  Foto: Andras Szilagyi/mwmedia
Nowa prowadząca "Dzień Dobry TVN" Paulina Krupińska zaczynała swoją karierę telewizyjną w stacji TVN Style, gdzie prowadziła program "Klinika urody". Zobacz wideo z jej wpadkami z planu!

Paulina Krupińska została nową prowadzącą program "Dzień Dobry TVN". Polaków będzie budzić w duecie z Damianem Michałowskim, dziennikarzem, który dotąd pracował w radiu. Ogłoszenie ich jako nowych prowadzących "śniadaniówkę" TVN było do końca trzymane w tajemnicy i okazało się największym zaskoczeniem wtorkowej konferencji Grupy Discovery TVN.

Paulina Krupińska i Damian Michalowski na konferencji Grupy Discovery TVNPaulina Krupińska i Damian Michalowski na konferencji Grupy Discovery TVN
Foto: mw media

Paulina Krupińska jest najdłużej urzędującą Miss Polonia. Tytuł ten nosiła - ze względu na zawirowania związane z organizacją imprezy - od 2012 roku aż do 2016 roku. W tym czasie nie tylko pełniła obowiązki Miss, ale też (o czym może już nie wszyscy pamiętają) prowadziła program "Klinika urody" w TVN Style. Zastąpiła na tym stanowisku Olgę Kostrzewską-Cichoń i Ewelinę Rydzyńską. W duecie z make-upistką Anną Orłowską prowadziła "Klinikę urody" przez 4 sezony.

Zobaczcie wspominkowe wideo z wpadkami z planu programu!

Wpadki Pauliny Krupińskiej
Wpadki Pauliny Krupińskiej

Co ciekawe, podczas pracy w TVN Style Paulina Kurpińska poznała Agnieszkę Woźniak-Starak (wtedy: Szulim), która była twarzą programu "Stylowy magazyn". Wtedy zaczęła się ich przyjaźń, która trwa do dziś - gwiazdy spędzają wspólnie czas w górach.

Agnieszce Szulim również zdarzało się prowadzić "Dzień Dobry TVN". Czy Paulina okaże się w tej roli lepsza? Przekonamy się już wkrótce!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Tutaj "Nowej misji ratunkowej" potrzebują aż dwa pomieszczenia!
Następny artykuł:

Tutaj "Nowej misji ratunkowej" potrzebują aż dwa pomieszczenia!

tvnpix