Aktualności

Piękna Diana ma "Apetyt na miłość" do sportowca
Apetyt na miłość 

Diana nie narzeka na brak powodzenia. Na co dzień pracuje jako modelka i hostessa, a jej uroda przyciąga uwagę mężczyzn. Jednak przelotne znajomości nie są dla niej. Szuka kogoś na stałe, ale jest jeden warunek – idealny mężczyzna powinien być wysportowany. Czy panowie są w odpowiedniej formie na randkę z nią?

Piotr pochodzi z rodziny cyrkowej, a jego największą pasją jest aktorstwo. Na co dzień pracuje jako animator na imprezach oraz prowadzi grupę teatralną dla dzieci. Jego pasją jest sport. Trenował piłkę nożną, boks i aikido. Czy to zaimponuje Dianie?

Vladyslav jest mistrzem Polski w kategorii Fitness Plażowy. Można powiedzieć, że sport to jego całe życie. Pracuje jako trener personalny i studiuje fizykoterapię, z którą wiąże swoją przyszłość. Nie ma czasu chodzić na randki, dlatego zgłosił się do programu. Czy spotkanie z Dianą okaże się strzałem w dziesiątkę?

Marcin zawodowo zajmuje się odszkodowaniami w sprawach związanych z kolizjami drogowymi. Poza tym jest managerem... Agnieszki Orzechowskiej, nazywanej przez portale plotkarskie „polską Angeliną Jolie". Chłopak nie ukrywa, że w kobietach podobają mu się wydatne usta i silikonowe piersi. Czy Diana będzie w jego typie?

Diana to piękna i delikatna, ale zarazem stanowcza dziewczyna z Ukrainy. Szuka mężczyzny, który będzie nosić ją na rękach. Czy jej uroda nie onieśmieli mężczyzn kryjących się pod menu?

PREMIERA piątego odcinka "Apetytu na miłość" w niedzielę 1 października o godz. 22:15.

Powtórki odcinka:

poniedziałek, 2 października, 13:00

wtorek, 3 października, 23:55

środa, 4 października, 17:10

sobota, 7 października,  11:00

 


Wybór menu to zawsze kluczowy moment dla naszych uczestników. Tym bardziej dziękujemy restauracji Übar za przemiłą atmosferę w trakcie zdjęć. To miejsce, w którym możecie spróbować skandynawskich dań z nutą polskiego temperamentu. Zapraszamy!


W pięknych wnętrzach Teatru Capitol Diana mogła się wcielić w rolę hostessy. Jeśli zastanawiacie się jak spędzić jesienny wieczór, to zapraszamy Was na nową sztukę „Alibi od zaraz". Premiera komedii w podwójnej obsadzie już 2 i 7 października!

Marcin to prawdziwy fan chirurgii plastycznej. Jego wizje na temat kobiecego biustu udało nam się zrealizować dzięki uprzejmości kliniki Promedion. Dziękujemy!

Jeśli chcecie przenieść się w inny wymiar kulinarnych doznań, to koniecznie zajrzyjcie do restauracji... „Inny Wymiar". Na pewno nie wyjdziecie głodni. Zapraszamy!

Vladyslav potrafi godzinami siedzieć nad książkami. Przyłapaliśmy go z kamerą w czytelni naukowej na ul. Świętojańskiej 5. Pilny z niego student! Dziękujemy za możliwość realizacji nagrań!

Siłownia to drugi dom Vladyslava. Jego idealnie wyrzeźbione ciało to efekt ciężkiej pracy. Podejrzeliśmy jak wygląda jego trening na siłowni Forest Fitness. Dziękujemy za świetną atmosferę w trakcie zdjęć!

Portale plotkarskie ochrzciły ją mianem polskiej Angeliny Jolie. Agnieszka Orzechowska to ideał kobiety według Marcina, o czym mogliśmy przekonać się w trakcie nagrań. Jeśli chcecie wiedzieć, co u niej się dzieje, zajrzyjcie na jej profil na Facebooku.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Ofiara głośnej napaści dziś w "Życiu bez wstydu"
Następny artykuł:

Ofiara głośnej napaści dziś w "Życiu bez wstydu"

tvnpix