Aktualności

Pierwsza "Zamiana żon"
Zamiana żon 

Marissa, imprezowiczka znana bardziej jako Big Juicy, to bywalczyni kasyn i nocnych klubów w Las Vegas. Jej rodzina składa się z męża Waltera, zapracowanego spokojnego człowieka, który zarabia na utrzymanie domu i rodziny, Jake'a, 6-letniego, niezbyt grzecznego i rozpieszczonego synka, oraz niani Princess. Ostatnia postać nie jest typowa, to gej-opiekunka, oraz towarzysz nocnych eskapad pani domu. Nanię Princess kochają wszyscy... na swój sposób. Jedno jest pewne – bez niego dom nie funkcjonowałby sprawnie.

Marissa zamieni się z Angelą, mamą sześciorga dzieci, mieszkającą wraz z mężem Mattem na farmie bez elektryczności i wygód, w otoczeniu przyrody i zwierząt gospodarskich. Jeszcze 4 lata temu rodzina Angeli mieszkała w wielkim, luksusowym domu z basenem, z którego zrezygnowali, by być bliżej Boga i przyrody. Każde z dzieci ma mnóstwo swoich obowiązków.

Koniecznie zobaczcie, co wyniknie z zamiany Marissy z Angelą i posłuchajcie zaskakującej rozmowy podczas spotkania na koniec programu. Imprezowiczka czy konserwatywna katoliczka – która z kobiet okaże więcej empatii i zrozumienia? Która doceni to, czego nauczyła się podczas pobytu w domu innej kobiety?

PREMIERA pierwszego odcinka "Zamiany żon" w sobotę 3 marca o godz. 23:00.

Powtórka odcinka:

piątek, 9 marca, 5:55

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jak wybrać dobrą maseczkę antysmogową?
Następny artykuł:

Jak wybrać dobrą maseczkę antysmogową?

tvnpix