Aktualności

Powrót do listy

"Moja wielka miłość" - pierwszy Dzień Ojca Radosława Majdana

Wiadomości |
"Moja wielka miłość" - pierwszy Dzień Ojca Radosława Majdana
Radosław Majdan: "Chciałbym powiększyć rodzinę. Wierzę, że będziemy mieli córeczkę" 
Zaledwie kilkanaście dni po pępkowym Radosław Majdan ma kolejny powód do świętowania - 23 czerwca obchodzi swój pierwszy Dzień Ojca. Urodzony niespełna dwa tygodnie wcześniej Henryk jest pierwszym dzieckiem byłego bramkarza, ale - jak zapowiedział niegdyś w programie "Cała prawa o Iron Majdan" być może nie ostatnim.

10 czerwca, czyli niespełna dwa tygodnie temu, na świat przyszedł długo wyczekiwany przez Małgorzatę Rozenek - Majdan oraz Radosława Majdana syn Henryk. Para ze zniecierpliwieniem wyglądała narodzin pierwszego wspólnego potomka, zwłaszcza, że chłopiec jest pierwszym dzieckiem byłego bramkarza m.in. Pogoni Szczecin, Wisły Kraków czy Polonii Warszawa.

Wcześniej małżeństwo wychowywało już dwóch synów Małgorzaty z poprzedniego małżeństwa - Stanisława oraz Tadeusza. W programie "W roli głównej" w rozmowie z Magdą Mołek były piłkarz przyznał, że ma bardzo dobre relacje z chłopcami, ale nie zastępuje im ojca. Ich relacje są bardziej kumpelskie i dlatego mówią do siebie po imieniu. W przypadku małego Henia jest już zupełnie inaczej.

Radosław Majdan z synemRadosław Majdan z synem

- Moja wielka miłość - pisze Radosław Majdan o swoim synu na Instagramie. Niedawno hucznie świętował jego narodziny. Na jego pępkowym pojawiło się wiele gwiazd sportu oraz show biznesu. We wtorek 23 maja komentator Canalu+ ma kolejne powody do świętowania - właśnie obchodzi swój pierwszy Dzień Ojca. Dla niego to z pewnością wyjątkowy dzień.

Radosław Majdan śpi z synem HenrykiemRadosław Majdan śpi z synem Henrykiem

Na pewno nie ostatni. W rozmowie z Magdą Mołek w 2016 roku zaznaczył, że wierzy, że kiedyś będą mieli wraz z Małgosią córeczkę, natomiast podczas nagrań programu "Cała prawda o Iron Majdan" podczas suto zakrapianej imprezy w Gruzji zdradził, że chciałby mieć nawet piątkę dzieci!

Radosław Majdan pochwalił się, że będzie miał piątkę dzieci!
Radosław Majdan pochwalił się, że będzie miał piątkę dzieci!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Patent na dom": garderoba do zmiany
Następny artykuł:

"Patent na dom": garderoba do zmiany

tvnpix