Aktualności

Powrót do listy

"Eks-tra zmiana": siostry, których małżeństwa rozbiły się przez butelkę

Wiadomości |
"Eks-tra zmiana": siostry, których małżeństwa rozbiły się przez butelkę
Zwiastun nowego sezonu "Eks-tra zmiany" 

W pierwszym odcinku nowego sezonu „Eks-tra zmiany" poznamy niezwykłą historię sióstr, których małżeństwa, jak same mówią, rozbiły się o butelkę.

Bohaterką programu będzie Emilia, która zdobyła się na odwagę, by odejść od męża-alkoholika. Niewiele wcześniej decyzję o rozwodzie podjęła jej siostra, Justyna. Kobiety były dla siebie największym wsparciem, kiedy okazało się, że ich mężowie większa miłością niż je obdarzyli alkohol.

Choć trudne przejścia pozostawiły za sobą, nadszedł czas, by zadbały o swoją kobiecość. Emilia od dawna marzyła o tym, by odmienić swój „babciny" styl i nauczyć się sztuki makijażu. Wraz ze stylistką ponownie odkryła w sobie kobiecy pazur, a nowego, seksownego wizerunku dopełniła modna fryzura i... równie oszałamiająca metamorfoza jej siostry.

Krzysztof Miruć, specjalista od wnętrzarskich zadań specjalnych, zamienił pokój Emilii w prawdziwy azyl, w którego eleganckich, stonowanych wnętrzach może odpocząć od roli mamy i poczuć się jak stuprocentowa kobieta.

Emilia wyznała Agacie Młynarskiej, że w czasie metamorfozy poczuła się jak w bajce. Czas, by od tej pory w jej życiu zagościło trochę magii także na co dzień. Zapraszamy do obejrzenia poruszającej historii o kobiecej sile i siostrzanej miłości.

EMISJA 1. odcinka 2. sezonu "Eks-tra zmiany" w poniedziałek 8 lipca o godz. 22:25.

Powtórki odcinka:

wtorek, 9 lipca, 17:00

piątek, 12 lipca, 12:45

niedziela, 14 lipca, 14:05

 


 

Zabiegi medycyny estetycznej zostały wykonane przez specjalistów z Panek Clinic w Warszawie. Bardzo dziękujemy!

Panek ClinicPanek Clinic

Za zabiegi pielęgnacyjne dziękujemy Medica SPA Instytut Zdrowia i Urody.

Porady modowe odbyły się dzięki uprzejmości marki Orsay. Dziękujemy za pomoc w realizacji odcinka oraz podarowanie ubrań bohaterce.

Włosami naszej bohaterki zajęli się styliści fryzur z salonu Vertigo Hair w Warszawie. Dziękujemy!

"Powrót doktora Szczyta": dzięki nowym nosom zmieniło się ich życie!
Następny artykuł:

"Powrót doktora Szczyta": dzięki nowym nosom zmieniło się ich życie!

tvnpix