Aktualności

Pierwszy samodzielny projekt Rossa
Luksusowi projektanci 

Kathryn zabrała swoją stylową, szaloną gosposię Jacqueline na degustację wina. Starsza pani nie zna umiaru, jeśli chodzi o alkohol i wyprawa zakończyła się złamaniem kości stopy... Przy unieruchomionej w łóżku gosposi w domu Kathryn panuje gigantyczny chaos, to znaczy chaos odrobinę większy niż normalnie. Nasza projektantka zamienia się w sprzątaczkę, kucharkę i kelnera... Na szczęście ostatni projekt – dom w Ojai – okazał się wielkim sukcesem, a brytyjski klient jest oczarowany.

Jeffery i Ross spotykają znajomą modelkę, Amber Walettę, która potrzebuje pomocy w urządzeniu sypialni. Jeffery uznaje, że powinien to być pierwszy samodzielny projekt Rossa, który coraz śmielej poczyna sobie w projektowaniu wystroju wnętrz. Zobaczcie koniecznie, czy Ross zostawiony samopas nie zaszaleje zbyt mocno?

Między Martynem a Mary dochodzi do spięcia. Dostali wspólne zlecenie zaprojektowania ekskluzywnej kolekcji stołowej dla One Kings Lane. Ma być w stylu indyjskim i zawierać wszystkie elementy: od serwetek po naczynia i szkło. Martyn zjawia się na spotkaniu z gotowym projektem, którego nie omówił z Mary. Znając charakterek Mary, można się domyślić, że będzie ostro!

EMISJA drugiego odcinka drugiego sezonu "Luksusowych projektantów" w piątek 11 listopada o godz. 9:20.

Powtórka odcinka:

sobota, 12 listopada, 20:30

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Z wielkiego, rodzinnego domu do minidomku
Następny artykuł:

Z wielkiego, rodzinnego domu do minidomku

tvnpix