Aktualności

"Pocałunek w ciemno" z dwunastką mężczyzn
Pocałunek w ciemno 

Lisa ma 28 lat i szuka wielkiej miłości. Pracuje w hotelarstwie, jest spontaniczna, pogodna i skłonna do zabawy. Znajomi mówią o niej, że jest życzliwa i dobra. Jej największą przyjaciółką jest siostra a rodzina – największą wartością. Kilka lat temu Lisa straciła ukochanego ojca, który był wspaniałym mężczyzną i dziewczyna szuka go po trochę w każdym z facetów. Lisa jest trochę stremowana, ale siostra i przyjaciółka, które kibicują jej w eksperymencie uważają, że „poczyna sobie śmiało"!

Lisa pocałuje dwunastu mężczyzn. Ona i oni będą mieli przepaski na oczach, by się nie widzieć. 11-tu dziewczyna nie zna. Jeden z nich, 24-letni Ryan, jest hydraulikiem, znajomym Lisy, przy którym dziewczyna zawsze „plecie bzdury", jest onieśmielona. Do programu przemyciły go przyjaciółka i siostra. Teraz obawiają się, że Lisa „je zabije"... Wiedzą doskonale, że przystojny Ryan podoba się Lisie.

Zobaczcie koniecznie, czy wszystkie całusy będą dla naszej bohaterki komfortowe i przyjemne? Których 5-ciu mężczyzn wybierze, by nie tylko powtórnie ich pocałować, ale też zobaczyć, jak wyglądają?

A teraz czas na wybór dwóch najfajniejszych chłopaków i dłuższe randki z obojgiem. Czy wśród nich znajdzie się przystojny hydraulik? Zdradzimy tylko, że drugi z mężczyzn będzie dla przyjaciółki i siostry Lisy „ogromnym zaskoczeniem"! Dlaczego dziewczyna zdecydowała się na wybór chłopaka „nie w swoim typie"? Czym ją zauroczył?

Na koniec – najtrudniejsza decyzja - Lisa będzie musiała wybrać tego jedynego, z którym spędzi cały tydzień. Chcecie zobaczyć, którego mężczyznę wybierze dziewczyna? Nie przegapcie naszego programu!

PREMIERA pierwszego odcinka "Pocałunku w ciemno" w sobotę 1 października o godz. 23:15.

Powtórka odcinka:

czwartek, 6 października, 00:40

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Mama i dziadek wybierają "Idealną nianię"
Następny artykuł:

Mama i dziadek wybierają "Idealną nianię"

tvnpix