Aktualności

Początek "Terapii dla par"
Terapia dla par 

Dziś pierwsze spotkanie wszystkich uczestników programu: poznają się, będą porównywać i oceniać nawzajem. Wyjdą na jaw powody, dla których nasi bohaterowie przeżywają kryzys. Poznamy też ich motywacje i dowiemy się, dlaczego chcą ratować związki.

Lucy i Carl są razem od 12 lat, mają dwójkę dzieci, które kochają nad życie. Od pół roku są w separacji, bo Carl miał romans z klientką. Lucy po urodzeniu drugiego dziecka zajęła się rodziną i domem, Carl czuł się odrzucony, a ona zmęczona. Carl przyznaje, że miał romans i jest mu przykro, że zranił żonę ale... nie żałuje przelotnej znajomości i nie czuje wyrzutów.

Josh i Sharday czują się zmęczeni i zniszczeni ciągłymi wojnami i burzliwymi kłótniami, jakie wciąż prowadzą. Kiedy jest dobrze – bywa cudownie – ale to rzadkie chwile. Jakiś czas temu rozstali się, a Sharday odkryła, że jest w ciąży. Nie kontaktowała się z mężem przez 9 miesięcy, nie pozwoliła mu na obecność przy porodzie, poddawała w wątpliwość to, czy jest ojcem córeczki. Muszą się nauczyć wybaczać i odbudować zaufanie.

Lisa i Dan mają dzieci z poprzednich związków, lubią się nawzajem i świetnie razem bawią. On nie akceptuje wiecznego poprawiania i krytyki; czuje się wiecznie oceniany i jest tym zmęczony. Oboje wierzą jednak, że jest o co walczyć.

Jodie i Stu są małżeństwem od 11 lat, mają dwie córeczki. Tworzyli cudowny związek, ale wszystko się zmieniło po wypadku, w wyniku którego Stu doznał poważnych obrażeń głowy. Wrócił do sprawności fizycznej, ale jego psychika nadal cierpi. Stu nie ma radości życia, nic go nie cieszy, także związek z Jodie.

Sarah i Keelen są razem od czasów liceum, czyli od 8 lat. On miał zawsze opinię wariata, co intrygowało i Sarę. Obecnie Sara chciałaby już ślubu, dzieci, rodziny. Keelen deklaruje miłość,  ale na co dzień woli towarzystwo swoich kolegów i... alkoholu. To problem ich związku.

PREMIERA pierwszego odcinka "Terapii dla par" w niedzielę 4 marca o godz. 16:35.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Agentki czystości" w mieszkaniu kawalera z depresją
Następny artykuł:

"Agentki czystości" w mieszkaniu kawalera z depresją

tvnpix