Aktualności

Porcja kompleksowej wiedzy na temat mezoterapii
Bez skazy 

Mezoterapia, choć znana od lat 70. XX wieku jako zabieg dermatologiczny, dziś przeżywa swój prawdziwy renesans. To jedna z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych metod regeneracji skóry, która plasuje się w pierwszej piątce najchętniej stosowanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

W kolejnym odcinku „Bez skazy” zaserwujemy Wam porcję kompleksowej wiedzy na temat mezoterapii. Poznamy jej rodzaje i poszukamy odpowiedzi na pytanie, czy zabiegi bezigłowe mogą osiągnąć taki sam efekt jak te z tradycyjnym wykorzystaniem igły. Dowiemy się, dlaczego uznawana jest ona za zabieg szyty na miarę i w jaki sposób substancje dobierane są do potrzeb skóry. Wyjaśnimy, czym klasyczna mezoterapia z wykorzystaniem koktajli odżywczych różni się od tzw. wampirzego liftingu, czyli osocza bogatopłytkowego. Omówimy, komu dedykowany jest tego typu zabieg i jakie czynniki wykluczają możliwość jego wykonania. Wreszcie: sprawdzimy, kto tak naprawdę ma prawo go wykonywać!

Żeby jeszcze lepiej zrozumieć, na czym polega efektywność mezoterapii, z bliska przyjrzymy się budowie naszej skóry i procesom, jakie w niej zachodzą. Jak się starzejemy? Czego trzeba naszej skórze? Czy kremy, serum czy maseczki mogą nas odmłodzić? Kto i jak nas naciąga? Gdzie kończy się efektywność działania a zaczyna zwykła „ściema”? Odpowiedzi na te i szereg innych pytań w nowym programie „Bez skazy” w TVN Style!

Premiera drugiego odcinka "Bez skazy" w środę 7 września o godz. 22:55.

Powtórki odcinka:

czwartek, 8 września, godz. 08:25

sobota, 10 września, godz. 11:30

niedziela, 11 września, godz. 08:45

wtorek, 13 września, godz. 17:40

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Przez całusa do serca, czyli niekonwencjonalny sposób na miłość
Następny artykuł:

Przez całusa do serca, czyli niekonwencjonalny sposób na miłość

tvnpix