Aktualności

"Poród na pustkowiu" uda się mimo komplikacji?
Poród na pustkowiu 

Audrey, Peter i dwójka ich maluchów od 3 miesięcy mieszkają w sercu Alaski, 240 kilometrów od najbliższej cywilizacji. Postanowili uciec od zgiełku miasta, chcą wychować dzieci w bezpiecznym, naturalnym środowisku, wśród drzew i zwierząt. Tu też chcą urodzić najmłodszego potomka, córeczkę. Termin porodu przypada za kilka dni. Audrey jest położną, pierwsze dziecko urodziła w szpitalu i nie wspomina dobrze tego wydarzenia, młodszy synek urodził się w domu, córeczka przyjdzie na świat na plaży, nad brzegiem jednego z najpiękniejszych dzikich jezior na Alasce. To tam właśnie Peter przygotuje namiot.

Co z higieną? Co z udogodnieniami? Co z ewentualnym sprzętem, lekami i profesjonalną pomocą gdyby coś poszło nie tak? Najbliższy szpital jest oddalony o 240 kilometrów...

Audrey na kilka dni przed porodem zaczyna odczuwać skurcze. Za dwa dni ma przylecieć jej mama i siostra. Po drugiej stronie jeziora znajduje się mini lotnisko dla niewielkich awionetek, najkrótsza droga w jedną stronę trwa 2 godziny i trzeba ją pokonać łodzią. Czy utrzyma się pogoda, a żywioły nie pokrzyżują planów młodych rodziców? Czy Audrey przeniesie się do domu, kiedy okaże się, że ulewa i wiatr podtopiły „porodowy" namiot?

Kiedy Peter wsiada na łódź - skurcze u rodzącej zaczynają być intensywne a natura nie sprzyja: jest wietrznie, chłodno, deszczowo. Gdyby Peter nie zdążył wrócić przed porodem, a rodząca została sama, bez pomocy i na dodatek z dwójką małych dzieci – sytuacja mogłaby się stać naprawdę niebezpieczna. Czy Peter zdąży wrócić? Jak przebiegnie poród? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w pierwszym odcinku tej niezwykłej serii. Zapraszamy!

PREMIERA pierwszego odcinka "Porodu na pustkowiu" w sobotę 2 września o 23:00

Powtórka odcinka:

środa, 6 września, 23:55

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Maddie zaczyna wyzwanie, by "Wyglądać jak gwiazda"
Następny artykuł:

Maddie zaczyna wyzwanie, by "Wyglądać jak gwiazda"

tvnpix