Aktualności

Powrót do listy

Znany projektant Tomasz Ossoliński jurorem w nowym programie TVN Style "Stylowy projekt"!

Wiadomości |
Znany projektant Tomasz Ossoliński jurorem w nowym programie TVN Style "Stylowy projekt"!
Tomasz Ossoliński o swojej pracy. Materiał "Dzień Dobry TVN" z 2014 roku 

Na pewno pamiętacie program TVN "Project Runway", w którym młodzi projektanci rywalizowali o tytuł najlepszego projektanta w show, wysoką nagrodę pieniężną i publikację zdjęć w czołowym magazynie mody i półroczne wsparcie w przygotowaniu własnej kolekcji w  firmie odzieżowej. Mentorem uczestników był w tym programie projektant Tomasz Ossoliński, którego polubili nie tylko młodzi projektanci, ale i widzowie. Dla jego fanów mamy dobrą wiadomość: Tomasz znów pojawi się w programie telewizyjnym - tym razem w naszej stacji, gdzie będzie jurorem w nowym programie "Stylowy projekt"!

Tym razem pod okiem Tomasza nie będą rywalizowali projektanci, a styliści - profesjonaliści i ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z modą. Liczy się świeże spojrzenie i oryginalne stylizacje! W programie uczestnicy będą musieli wykazać się nie tylko wiedzą na temat stylizowania, wyczuciem stylu i wyobraźnią, ale również zdolnościami manualnymi. Będą współpracować z różnymi klientami - od przypadkowo spotkanych, zwykłych przechodniów do znanych i nierzadko bardzo wymagających gwiazd show-biznesu.

Tomasz Ossoliński razem z pozostałymi członkami jury będzie oceniał stylizacje przygotowane przez uczestników i to, jak wywiązali się z kolejnych zadań. Najlepszy stylista wygra staż w atelier Tomasza i sesję zdjęciową swoich stylizacji w znanym sklepie internetowym.

Na zgłoszenia z całej Polski od chętnych do udziału w programie czekamy tylko do 14 lipca! SZCZEGÓŁY >>>

To naszą stację oglądacie najchętniej w tym roku!
Następny artykuł:

To naszą stację oglądacie najchętniej w tym roku!

tvnpix