Aktualności

Powrót do listy

Prowadząca program "Cała prawda" zasnęła podczas nagrania!

Wiadomości |
Prowadząca program "Cała prawda" zasnęła podczas nagrania!
Prowadząca program "Cała prawda" zasnęła podczas nagrania! 
Prowadząca program "Cała prawda" Karolina Głowacka w odcinku poświęconym śnie postanowiła zbadać swój sen. Wybrała się w tym celu do Laboratorium Snu.

Średnio na sen przeznaczamy aż 1/3 życia! Niektórzy potrzebują snu więcej, inni mniej, ale zawsze powinien to być sen w pełni regeneracyjny. Niestety, zdarza się, że niektóre problemy zdrowotne, a nawet niewielkie wady wrodzone, których na co dzień nie zauważamy, mogą powodować zaburzenia snu. Przez to budzimy się rano niewyspani, zmęczeni i w złym humorze. Prowadząca program "Cała prawda" Karolina Głowacka w odcinku poświęconym śnie postanowiła zbadać swój sen. Wybrała się w tym celu do Laboratorium Snu, w którym spotkała się z otolaryngologiem dr Michałem Michalikiem.

- Każdy z nas, żeby się dobrze wyspać, musi się dobrze dotlenić. I to jest właśnie fundamentem, który staramy się teraz coraz częściej, coraz dokładniej diagnozować, żeby wiedzieć, jak wygląda sytuacja u każdego z nas - stwierdził doktor i zaprosił Karolinę na profesjonalną diagnostykę jej snu.

Karolina - jak sama o sobie mówi - jest "spaczem idealnym". Potrafi zasypiać szybko i wszędzie. I tym razem, mimo podłączonej aparatury, nie miała problemu z zaśnięciem. A co wykazało badanie?

- Śpi pani dość dobrze, z naciskiem na "dość". Nie wpada pani w okresy bezdechów, oddycha pani dość regularnie, małe czasem epizody pochrapywania... - usłyszała nieco zaskoczona Karolina.

Osoby, które pochrapują w nocy, te, które budzą się rano ze spierzchniętymi wargami, z uczuciem suchości w ustach, gorzej śpią. Co mogą zrobić, by poprawić jakość swojego snu? Zobaczcie fragment programu!

Cały 2. odcinek "Całej prawdy" zobaczysz w TVN Style jeszcze we wtorek, 15 września o 15:10.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Pary młode ponad miarę": jak kiedyś wyglądał wybór sukni ślubnej?
Następny artykuł:

"Pary młode ponad miarę": jak kiedyś wyglądał wybór sukni ślubnej?

tvnpix