Aktualności

powrót do listy

Przez swoje kształty masz problem ze znalezieniem wymarzonej sukni ślubnej? Zgłoś się do nas!

Castingi |
Przez swoje kształty masz problem ze znalezieniem wymarzonej sukni ślubnej? Zgłoś się do nas!
Casting do programu "Panny młode ponad miarę"  Foto: shutterstock.com

Jeśli nie możesz się pochwalić figurą modelki, masz obfite kształty, spory biust i dużą pupę, to na pewno wiesz, jak trudno znaleźć sukienkę, która podkreśliłaby atuty, a ukryła wady sylwetki. A na pewno - jak każda kobieta - marzysz o tym, by w dniu swojego ślubu wyglądać pięknie! Co możesz zrobić? Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci znaleźć suknię idealną, w której poczujesz się jak milion dolarów!

Zapoznaj się z regulaminem i poniższymi informacjami i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Czekamy na Ciebie!

REGULAMIN >>>

Informacja o ochronie danych osobowych dla uczestników castingu do audycji „Panny młode ponad miarę”

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest TVN S.A. (dalej „TVN”) z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiertniczej 166. TVN S.A. jest częścią grupy spółek, której właścicielem jest Discovery Inc. z siedzibą w Stanach Zjednoczonych Ameryki (dalej „Grupa TVN”).

Co to są dane osobowe?

Dane osobowe to informacje o Tobie, które pozwalają Ciebie zidentyfikować, np. Twoje imię, nazwisko, wizerunek, nagranie głosu, ale też informacja o Twoim udziale w castingu do audycji „Piękna w każdym rozmiarze”.

 

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez TVN?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach TVN, możesz się skontaktować z przedstawicielem TVN, wykorzystując wskazane dane kontaktowe: iod@tvn.pl

 

Skąd mamy Twoje dane?

Otrzymaliśmy Twoje imię i nazwisko oraz informacje z wypełnionego przez Ciebie formularza podczas rejestracji zgłoszenia do udziału w Castingu do audycji „Piękna w każdym rozmiarze”.

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez TVN?

Twoje dane osobowe są przetwarzane przez TVN w celu umożliwienia Ci wzięcia udziału w Castingu, uwzględniając proces rejestracji uczestników oraz poszczególne etapy eliminacji.  Jesteśmy uprawnieni do przetwarzania Twoich danych osobowych, ponieważ jest to niezbędne do wykonania umowy (zawartej z Tobą poprzez zaakceptowanie przez Ciebie regulaminu Castingu). Jeżeli wyrazisz taką chęć, Twoje dane będą przetwarzane również w ramach innych castingów organizowanych przez TVN lub innych producentów działających na jej rzecz – w razie, gdyby na potrzeby innego castingu Spółka poszukiwała osób o podobnym profilu do Twojego.

W powyższym zakresie Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody. Zgoda będzie także podstawą przetwarzania informacji o Twoich preferencjach, upodobaniach, zainteresowaniach, poglądach, wyborach, historii życia, stanie zdrowia, pochodzeniu etnicznym lub rasowym, seksualności, preferencjach seksualnych, przekonaniach religinych lub światopoglądowych, dla celów przeprowadzenia Castingu i wyłonienia uczestników audycji.

Twoje dane osobowe mogą być również przetwarzane w ramach prawnie uzasadnionego interesu TVN, który stanowi:

 • archiwizacja dokumentacji castingowej;
 • dochodzenie lub obrona przed ewentualnymi roszczeniami;
 • tworzenie analiz lub statystyk;
 • zapewnienie rozliczalności (wykazania przez TVN spełniania obowiązków wynikających z przepisów prawa).

Czy musisz podać TVN swoje dane osobowe?

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Jest jednak niezbędne do umożliwienia Ci wzięcia udziału w Castingu, w szczególności z uwagi na konieczność dokonania Twojej rejestracji oraz zapewnienia możliwości kontaktowania się z Tobą, aby poinformować Cię o wynikach Castingu. W każdym momencie możesz wycofać wyrażoną zgodę – wycofanie zgody nie wpływa jednak na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jakie masz uprawnienia wobec TVN w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od nas: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Jeśli Twoje dane są nieprawidłowe lub niekompletne możesz zażądać ich sprostowania. W takim przypadku możemy ograniczyć przetwarzanie Twoich danych do czasu ustalenia, czy dane są prawidłowe.

Jeśli wyrazisz sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych, możesz żądać usunięcia Twoich danych. W takim przypadku możemy ograniczyć przetwarzanie Twoich danych do czasu ustalenia, czy prawnie uzasadnione podstawy są nadrzędne wobec podstawy Twojego sprzeciwu.

Jeśli Twoje dane nie są już niezbędne do celów, dla których zostały zebrane lub są przetwarzane niezgodnie z prawem, możesz żądać usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych.

Masz prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez TVN do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W jakich sytuacjach możesz się sprzeciwić przetwarzaniu Twoich danych?

Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych, gdy:

 • przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu, lub dla celów statystycznych, a sprzeciw jest uzasadniony Twoją szczególną sytuacją,
 • dane osobowe przetwarzane są na potrzeby marketingu bezpośredniego.

Komu TVN może udostępnić Twoje dane osobowe?

TVN może udostępnić Twoje dane osobowe:

 • osobom i podmiotom wspierającym TVN w organizacji Castingu, w tym podmiotom z grupy TVN i B3 Films sp. z o.o. – w zakresie niezbędnym dla zapewnienia Tobie uczestnictwa (w tym podmiotom zapewniającym bezpieczeństwo na terenie, gdzie odbywa się Casting);
 • Discovery Inc. dla celów przygotowania do nagrania audycji „Piękna w każdym rozmiarze”;
  • właściwym organom państwowym, w przypadku konieczności dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, a także w innych przypadkach, w których TVN byłaby do tego zobowiązana na podstawie przepisów prawa, w zakresie bezpośrednio wynikającym z tych przepisów.

Jak długo TVN przechowuje Twoje dane osobowe?

Twoje  dane osobowe przechowywane będą przez okres trwania Castingu lub do momentu, w którym wycofasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, w zależności od tego, które zdarzenie będzie miało miejsce wcześniej.

TVN przechowuje dane dla celów statystycznych i archiwalnych przez okres istnienia podstawy prawnej i celu przetwarzania danych.

 

Czy przekazujemy Twoje dane do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego?

Dane z Castingu „Puszyste Panny Młode” mogą być przekazywane do USA, do Discovery Inc. dla celów przygotowania do nagrania audycji „Piękna w każdym rozmiarze”.

Czy na podstawie Twoich danych będą podejmowane zautomatyzowane decyzje lub czy będziemy profilować te dane?

Twoje dane osobowe nie będą wykorzystane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani do zautomatyzowanego profilowania.

 

ZOBACZ TAKŻE:

Pierwszy finał nowego programu Janachowskiej "W czym do ślubu?"
Pierwszy finał nowego programu Janachowskiej "W czym do ślubu?"

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Witam, czy casting nadal trwa?

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
   "Mistrzowskie cięcie": ciężko chora mama Dawida urzekła Sebastiana. "Kobieta bardzo pozytywna"
   Następny artykuł:

   "Mistrzowskie cięcie": ciężko chora mama Dawida urzekła Sebastiana. "Kobieta bardzo pozytywna"

   tvnpix