Aktualności

powrót do listy

Przyjaciel zgłosił przyjaciółkę z intymnym problemem do "Kliniki marzeń"

Wiadomości |
Przyjaciel zgłosił przyjaciółkę z intymnym problemem do "Kliniki marzeń"
Przyjaciel zgłosił przyjaciółkę z intymnym problemem do "Kliniki marzeń" 

"Klinika marzeń" to z zasady program pełen niespodzianek. Jednak w trzecim odcinku serii zaskakujące jest to, że... przyjaciel zgłasza do programu swoją przyjaciółkę. Bez podtekstów, ze szczerego serca, z czystej chęci pomocy. Andrzej zgłosił do udziału w programie swoją przyjaciółkę Joannę, ponieważ ta cierpi na wstydliwy problem, który bardzo utrudnia jej normalne funkcjonowanie.

Andrzej przyjaźni się też z mężem Joasi - Grzegorzem. To obaj panowie w porozumieniu uknuli tę intrygę, ale Grzegorz służy w marynarce wojennej i nie mógł być na castingu, bo przebywał na morzu.

Joanna ma 38 lat i dwójkę dzieci. Cierpi na schorzenie nietrzymania moczu. Sprawa jest dość intymna i wstydliwa, ale bohaterka programu wie, że podobnie cierpi wiele kobiet i warto mówić głośno o profilaktyce oraz leczeniu. U naszej bohaterki problem nasilił się po drugiej ciąży na tyle, że bała się wychodzić z domu, bo co 5 minut musiała korzystać z toalety. Musiała zapomnieć o zabawach z dziećmi na powietrzu, o uprawianiu sportów, rolkach, bieganiu czy wycieczkach. Zaczęła też wycofywać się z życia towarzyskiego, bo krępowała się ciągłego wychodzenia do łazienki.

W "Klinice marzeń" na Joannę czeka sztab specjalistów, którzy zadbają o jej lepsze samopoczucie i zajmą się nie tylko problemami ginekologicznymi, ale także zadbają, podczas szeregu zabiegów pielęgnacyjnych, o jej twarz i ciało. Specjalista ginekolog zaproponował Joannie kompleksowe leczenie laserowe oraz wzmocnienie okolic intymnych za pomocą nici liftingujących.

Kuracja Joanny potrwa jeszcze kilka miesięcy, ale komfort i jakość jej życia już się znacznie polepszyły. A najważniejsze dla niej i dla jej rodziny, że znalazła się pod opiekuńczymi skrzydłami kliniki i zaczęła odzyskiwać siły oraz dobry nastrój.

EMISJA trzeciego odcinka "Kliniki marzeń" w poniedziałek 18 września o godz. 21:25.

Powtórki odcinka:

wtorek, 19 września, 17:40

piątek 22 września, 13:25

niedziela, 24 września, 8:25

poniedziałek, 25 września, 15:05

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Bez planu": Hanna Lis w mieście kontrastów, Tel Awiwie
Następny artykuł:

"Bez planu": Hanna Lis w mieście kontrastów, Tel Awiwie

tvnpix