Aktualności

powrót do listy

Bo to, co nas podnieca, to... "Randkowe wieczory" w TVN Style!

Wiadomości |
Bo to, co nas podnieca, to... "Randkowe wieczory" w TVN Style!
Randkowe wieczory w TVN Style w lipcu 

Co kręci dziewczyny? Co rozpala facetów? Ciepło... cieplej... gorąco... ! W lipcowe piątki w TVN Style zapraszamy na randkę za randką!

20:50 "Apetyt na miłość"

Przyspieszony oddech, mocne bicie serca, tysiące myśli w głowie, które przerywa... dzwonek do drzwi. To już?! Kim jest osoba po drugiej stronie? Głodni miłości uczestnicy w „Apetycie na miłość" chcą przekonać się, czy nieznajoma osoba może okazać się kimś, kogo szukali od dawna. Zasady tej miłosnej uczty są jednak bezlitosne. Główny bohater spośród trzech przygotowanych specjalnie dla niego menu, może wybrać tylko dwa. Kim są ci, którzy wymyślali te potrawy? Czym się zajmują? Jak wyglądają? Wybór nigdy nie jest łatwy.

21:50 "Zanim Cię zobaczę"

Czy można się zakochać nie widząc wybranka? Czy aby podjąć decyzję: "to ten, a nie inny" wystarczy garść informacji o nim, barwa i ton jego głosu, zapach ciała i nasza intuicja? Gabi Drzewiecka w programie "Zanim Cię zobaczę" przyjdzie z pomocą singlom szukającym drugiej połówki. Prowadząca będzie będzie towarzyszyła bohaterom w wyborze wymarzonego partnera. Ale uwaga... wyboru należy dokonać zanim zobaczy się, jak wygląda trójka potencjalnych kandydatów!

22:50 "Miłość od kuchni"

Miłość od kuchni to program randkowy, w którym popularne zdanie – „Pokaż mi jak mieszkasz, a powiem ci, kim jesteś" nabiera wyjątkowego znaczenia. Bohaterowie na podstawie wyglądu mieszkania będą wybierać kandydatów, z którymi zechcą zjeść kolację. W programie widzowie będą mogli podejrzeć, jak mieszkają inni, co jedzą, ale przede wszystkim będą świadkami rodzącej się relacji.

23:50 "Undressed Polska: Randka w łóżku"

Samotni Polacy przełamują utarte schematy, jakie dotychczas obowiązywały przy poszukiwaniu idealnej partnerki czy partnera. Na pierwszą randkę idą do... łóżka. W intymnej atmosferze, w zaciemnionym pomieszczeniu, z wielkim ekranem w tle, spotka się dwoje singli. „Rozbierzcie się" i „wejdźcie do łóżka" to z pozoru proste komunikaty, od jakich rozpocznie się ich randka. Jak się zachowają w tej niezwykłej sytuacji? Czy znajdą sposoby, aby przezwyciężyć wstyd i otworzyć się na zupełnie obcą osobę?

00:25 "Seks bez tajemnic"

Jak kochają się polscy emeryci? Czym jest poliamoria? Dlaczego coraz więcej polskich nastolatek decyduje się na sprzedaż dziewictwa? Kim są sexbodyworkerzy? Jak wygląda życie osoby cierpiącej na aseksualizm? Seria „Seks bez tajemnic" to cztery 44-minutowe odcinki, w których nie brakuje fascynujących rozmówców, szokujących wniosków oraz kontrowersyjnych bohaterów, gotowych otwarcie odpowiadać na najbardziej krępujące i zaskakujące pytania. Rozmówcami prowadzącej program Marty Szulawiak – Turskiej jest wiele gwiazd, m.in. aktorki: Ewa Kasprzyk, Agnieszka Kaczorowska i pisarz Janusz Wiśniewski.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Izabela Janachowska szuka osobistej asystentki. "Jestem ledwo żywa"
Następny artykuł:

Izabela Janachowska szuka osobistej asystentki. "Jestem ledwo żywa"

tvnpix