Aktualności

"Randkowicze": Nałogowy podrywacz i zwolennik celibatu
Randkowicze 

Andrew ma 31 lat i mówi o sobie „nałogowy randkowicz". Przyznaje się do uprawiania osobliwego sportu: „kiedy w sali jest wiele kobiet, lubię nadawać in numerki, po czym startuję do Siódemek, bo to moja szczęśliwa liczba". Andrew przechwala się też podbojami miłosnymi. „Przez ostatnie 10 lat poderwałem 1,5, może 2 tysiące kobiet". Andrew spotka się z Marissą, która wierzy w głos serca i taką sentencję ma wytatuowaną na przedramieniu. Marissa marzy o pierwszej randce, na której znajdzie tego jedynego. Czy głos serca potwierdzi, że Andrew to mężczyzna na całe życie?

Johnny ma 33 lata i pracuje w firmie ochroniarskiej. Nie był na randce od 10 lat, przyznaje się do życia w celibacie, a seks odkłada na noc poślubną. Alexa ma za sobą 7-letni związek i wielkie miłosne rozczarowanie. Oboje są onieśmieleni randką, której początek nie należy do fortunnych. Ciężko znaleźć wspólny język... a może męczące początki nie świadczą o klęsce?

Pisarz i mól książkowy Shon ma 31 lat i przyznaje, że jego życie uczuciowe to tragedia: od siedmiu lat jest sam. Shon spotka się z Yogim, pochodzącym z Indonezji agentem, gadatliwym, roześmianym, rozrywkowym. Yogi przyznaje, że „najpierw mówi, potem myśli", co jest spontaniczne i bywa urocze, ale czasem przysparza kłopotów. Czy ta dwójka będzie miała ochotę na kolejną randkę?

PREMIERA drugiego odcinka "Randkowiczów" w niedzielę 13 listopada o godz. 16:45

Powtórka odcinka:

wtorek, 15 listopada, 16:40

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Pierwsi "Randkowicze" na kolacji
Następny artykuł:

Pierwsi "Randkowicze" na kolacji

tvnpix