Aktualności

Powrót do listy

"Remonty gwiazd Hollywood”: Rebel Wilson sprawdzi, jak bracia Scott radzą sobie w ogrodzie

Wiadomości |
"Remonty gwiazd Hollywood”: Rebel Wilson sprawdzi, jak bracia Scott radzą sobie w ogrodzie
Rebel Wilson na planie programu "Remonty gwiazd Hollywood" 
Jonathan Scott i Drew Scott dokonają rewolucji nie we wnętrzu, a na zewnątrz budynku! Stworzenie tarasu i ogrodu będzie dla nich wyzwaniem. Ale czego się nie robi dla australijskiej aktorki Rebel Wilson i jej przyjaciółki!

Jonathan i Drew Scott to światowej sławy architekci i projektanci wnętrz. Od 2011 roku przed kamerami dokonują rewolucji w amerykańskich wnętrzach. Planują, budują, urządzają dekorują, a to wszystko na oczach widzów z całego świata. Swoich fanów mają nie tylko w USA, ale nie brak ich także w Polsce.  Eksperci od urządzania wnętrz nie tylko zmieniają życie swoich bohaterów, lecz także inspirują nas do zmian w naszych mieszkaniach. I choć żadna część domu im nie straszna, to w swojej pracy koncentrują się głównie na wnętrzach. Ale nie w programie „Remonty gwiazd Hollywood”. Tutaj spełniają nawet specjalne życzenia!

W 5. odcinku tego niezwykłego formatu nasi eksperci od wnętrz zajmą się „zewnętrzną” stroną domu. Z dosłownie niczego (w tej przestrzeni dominuje beton i piach) mają za zadanie stworzyć urokliwy taras i ogródek. To z pewnością będzie dla nich wyzwanie, ale dla niezwykłej osoby są w stanie wykonać rzecz naprawdę niezwykłą.

A stylistka fryzur, do której należy odwiedzany przez braci Scott dom oraz przylegający doń ogródek jest wyjątkową osobą. Zwłaszcza dla swojej przyjaciółki Rebel Wilson. To właśnie pochodząca z Australii aktorka poprosiła naszych zdolnych architektów o pomoc. I sama również wzięła się do pracy, chcąc zrobić prezent kobiecie, która niedawno wyszła za mąż. Ślub oraz zakup domu pochłonęły całe jej fundusze, więc na wykończenie na tarasu nie miała już pieniędzy. Ma natomiast przyjaciółkę, która mimo tego, że jest niezwykle rozpoznawalną artystką, nie boi się ciężkiej pracy na placu budowy.

W tej odsłonie Rebel Wilson jeszcze nie widzieliście! A z pewnością jej nazwisko nie jest wam obce. Sławę przyniosła jej rola Amy w trylogii „Pitch perfect”, ale w jej aktorskim CV wciąż pojawiają się nowe pozycje. Ostatnio mogłyśmy oglądać ją w takich filmach jak „Oszustki”, „Jojo Rabit”, „Jak romantycznie!” czy „Koty”. Za rolę w ostatniej z tych produkcji otrzymała Złotą Malinę w kategorii najgorszej aktorki drugoplanowej.

W jej gablocie przeważają jednak statuetki z nieco innych kategorii. Za swoją rolę w filmie „Pitch Perfect” otrzymała Teen Choice Award oraz nagrody telewizji MTV. Trzykrotnie była nominowana przez „People’s Choice” do nagrody najlepszej aktorki komediowej, ostatnio za film „Jak romantycznie!”, wcześniej także za produkcje: „Grimsby”, „Absolutnie fantastyczne: Film” oraz „Jak to robią single”.

Komediowe zdolności Rebel Wilson znamy doskonale, a jak poradzi sobie na placu budowy? 5. odcinek programu „Remonty gwiazd Hollywood” już we wtorek 18 sierpnia o godzinie 22:25.

Powtórki odcinka:

Czwartek 20 sierpnia, 19:25

Piątek 21 sierpnia, 13:55

Sobota 22 sierpnia, 18:00

Niedziela 23 sierpnia, 14:55

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Remonty gwiazd Hollywood": z Melissą McCarthy było śmiesznie, efektywnie i efektownie
Następny artykuł:

"Remonty gwiazd Hollywood": z Melissą McCarthy było śmiesznie, efektywnie i efektownie

tvnpix