Aktualności

Romantyczny meloman w "Apetycie na miłość"
Apetyt na miłość 

Michał od lat zajmuje się fotografią. Robi zdjęcia modelkom, przedmiotom i dzieciom. Gdy ma wolny wieczór, lubi odpalić swój gramofon, rozsiąść się w fotelu i słuchać jazzu. Kolekcja jego płyt liczy blisko 300 tytułów, więc ma w czym wybierać. Michał to typ romantyka. Czy w programie znajdzie tę jedyną?

Agnieszka to prawdziwy dynamit - jeździ na motorze, wspina się, nurkuje i podróżuje po całym świecie. W domu opiekuje się trzema psami, z którymi... śpi w łóżku. Mężczyzna, którego pozna, będzie musiał to zaakceptować. Ciekawe, co na to Michał...

Daria pracuje w fundacji jako certyfikowany trener, gdzie porusza temat wrażliwości na niepełnosprawność. Ma artystyczną duszę i talent plastyczny, który wykorzystuje w pracowni ceramicznej. W wolnym czasie maluje również na porcelanie. A kiedy zaczyna planować urlop, to kierunek jej podróży może być tylko jeden – Hiszpania! Czy Michał podzieli jej pasje?

Anna to rodowita warszawianka, która kocha swoje miasto. W wolnych chwilach spaceruje lub jeździ na rowerze po swojej dzielnicy. Zakupy robi tylko na lokalnym bazarku. Poza tym uwielbia pływać i czytać. Towarzystwa w domu dotrzymują jej trzy koty. Czy tak spokojna kobieta, będzie w stanie zainteresować Michała?

Od polskich dań, poprzez hiszpańską ucztę. Menu, które Agnieszka, Daria i Anna przygotowały dla Michała bardzo się od siebie różnią. Które dwie, spośród trzech pań spotkają się z fotografem-romantykiem?

PREMIERA dziesiątego odcinka "Apetytu na miłość" w niedzielę 7 maja o godz. 22:15.

Powtórki odcinka:

poniedziałek, 8 maja, 13:00

wtorek, 9 maja, 23:55

środa, 10 maja, 17:10

sobota, 13 maja, 12:00


Wyboru menu Michał dokonywał w restauracji "The Bell". Poza pysznym jedzeniem możecie liczyć na wiele innych atrakcji, w tym muzykę na żywo. Zapraszamy!

Studio fotograficzne czynne 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu? Właśnie takie warunki współpracy oferuje fotografom warszawskie studio „Chmury". Szczerze polecamy!

Talerze, miski, kubki i wiele, wiele innych. To w pracowni ceramicznej „Ciepło właściwe" Daria tworzy swoje małe arcydzieła. Jeśli i wy macie chęć ubrudzić się gliną, zajrzyjcie tam koniecznie.

Hala Koszyki to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Niebanalna architektura i cudowny klimat tworzą niepowtarzalną przestrzeń dla restauracji, barów, kawiarni i sklepów spożywczych. To właśnie tam zabraliśmy Darię i Michała na randkę finałową.

Comfort Food Studio to miejsce stworzone dla pasjonatów gotowania. Odbywają się tam liczne wydarzenia kulinarne i spotkania dotyczące edukacji żywieniowej. To właśnie tam Daria i Michał byli na swojej „Pysznej Randce".

Randka finałowa i gotowanie? Jeśli jedzenie jest przygotowywane pod okiem prawdziwego mistrza, to musi się udać! David Gaboriaud, jeden z najbardziej znanych i utalentowanych kucharzy młodego pokolenia, czuwał nad popisami kulinarnymi Darii i Michała. Dziękujemy!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Miłosny koktajl w "Apetycie na miłość"
Następny artykuł:

Miłosny koktajl w "Apetycie na miłość"

tvnpix