Aktualności

MĘSKIE TEMATY W MIEŚCIE KOBIET
MIASTO KOBIET: podsumowanie sezonu 2. 
Dlaczego mężczyznom tak trudno jest rozmawiać na trudne tematy? Wciąż dużo rzadziej niż kobiety szukają wsparcia, gdy w ich życiu pojawiają się trudności. W tym sezonie Miasta Kobiet przełamaliśmy to tabu i oddaliśmy głos mężczyznom. Miasto Kobiet porusza wiele ważnych tematów. Program ten rozpoczął szeroką dyskusję w istotnych dla kobiet kwestiach. W tym sezonie na naszych kanapach zasiedli także mężczyźni, którzy opowiadali o problemach ze swojej męskiej perspektywy.

Trudne dzieciństwo i relacje w domu, Jaś Mela

W Mieście Kobiet pojawił się Jaś Mela, który opowiadał nam o trudnym dzieciństwie i trudnych relacjach w domu. O tym, że jesteśmy w stanie sprawić, że nasze życie i życie naszych dzieci będzie inne od tego czego sami doświadczyliśmy, że żadna relacja nie jest stracona i że zawsze jest szansa, żeby ją odbudować.

Miasto Kobiet z Jaśkiem MeląMiasto Kobiet z Jaśkiem Melą

 

Budowanie życia na nowo, Marcin Hakiel

W ostatnim sezonie Mieście Kobiet odwiedził nas też Marcin Hakiel, choreograf i tancerz, który opowiedział nam o swoich emocjach związanych z rozstaniem. Aktor od 14 lat był mężem aktorki Kasi Cichopek. Byli uważani za bardzo dobre i zgrane małżeństwo. Marcin opowie nam tym, co czuje mężczyzna porzucony i jak buduje swoje życie na nowo.

Depresja u mężczyzn, jak o tym rozmawiać? Marcin Bosak

Gościem Miasta Kobiet był również Marcin Bosak. Aktor opowiadał nam o tym, dlaczego musiał pójść na terapię i jak ta decyzja zmieniła jego życie. Dlaczego mężczyznom tak trudno jest powiedzieć „potrzebuję pomocy”. Wciąż dużo rzadziej niż kobiety szukają wsparcia, gdy w ich życiu pojawiają się trudności. Wielu woli ukrywać problem niż się do niego przyznać. Spróbujmy przełamać kolejny temat tabu, jakim męska terapia.

Pokonać chorobę, Piotr Balicki

Piotr Balicki dziennikarz, konferansjer, znany widzom TVN z programu „Mali Giganci”. W połowie lutego podzielił się ze swoimi fanami wiadomością o leczeniu onkologicznym. To niezwykłe spotkanie, bo ludzie bardzo rzadko decydują się udzielać wywiadów w trakcie leczenia. Najczęściej dzielą się swoją historią, jak już pokonają chorobę. Piotr swoim wystąpieniem chciał dodać otuchy tym wszystkim, którzy są w trakcie tej najtrudniejszej walki w swoim życiu.

Miasto KobietMiasto Kobiet

 

Męska antykoncepcja: jak wpływa na życie seksualne?

W Mieście Kobiet rozmawialiśmy też o męskiej antykoncepcji. Jest to temat, za który od lat odpowiedzialność biorą głównie kobiety. Gościem Miasta kobiet był Karol Zaczyński mężczyzna, który poddał się zabiegowi wazektomii. Mówiliśmy o tym, na czym dokładnie polega taki zabieg, czy jest odwracalny i jak wpływa na nasze życie seksualne.

 

MIASTO KOBIET: podsumowanie sezonu 2.
MIASTO KOBIET: podsumowanie sezonu 2.

 

WSZYSTKIE ODCINKI MIASTA KOBIET możecie oglądać o każdej porze dnia i nocy na PLAYER.PL.

Kanał wideo (4)

Mężczyźni w Mieście Kobiet

 • Miasto Kobiet odcinek 4
  Miasto Kobiet odcinek 4(1 z 4)
 • Miasto Kobiet: Marcin Hakiel
  Miasto Kobiet: Marcin Hakiel(2 z 4)
 • Miasto Kobiet 2 odcinek 10
  Miasto Kobiet 2 odcinek 10 (3 z 4)
 • Miasto Kobiet 2 odcinek 10
  Miasto Kobiet 2 odcinek 10 (4 z 4)

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
TVN STYLE INSPIRUJE! Panel dyskusyjny "Inspirujące kobiety" na konferencji See Bloggers poprowadzi Dorota Wellman
Następny artykuł:

TVN STYLE INSPIRUJE! Panel dyskusyjny "Inspirujące kobiety" na konferencji See Bloggers poprowadzi Dorota Wellman

tvnpix