Aktualności

Salon sukien ślubnych: suknia marzeń
Salon sukien ślubnych  
Czy Piotrowi uda się znaleźć suknie, które spełnią oczekiwania nie tylko przyszłych panien młodych, ale również ich rodzin?W pierwszym odcinku programu „Salon sukien ślubnych Polska” odwiedzimy Warszawę i Poznań. Poznamy dwie niezwykłe, ale kompletnie różne od siebie przyszłe panny młode, które szukają kreacji na ten najważniejszy dzień w ich życiu. Pierwsza z nich to urocza, nieśmiała i zakompleksiona Zosia. Druga to przebojowa Karolina, która ma świat u swoich stóp.

"Taka trochę pierdoła, wszystkiego się boi” tak o Zosi mówi jej babcia Zenia. Trzeba zaznaczyć, że kobiety w rodzinie dziewczyny wiedzą lepiej od niej, w jakiej sukni powinna wystąpić na własnym ślubie i nie szczędzą jej kąśliwych uwag na ten temat. Przed prowadzącym Piotrem Sałatą nie lada wyzwanie. Nie tylko musi znaleźć wymarzoną kreację dla Zosi, ale również sprawić, żeby dziewczyna uwierzyła w siebie i nie ulegała wpływom dominującej rodziny.

Z kolei Karolina to energiczna młoda mama, która przekładała swój ślub już dwa razy i trzyma się zasady, że do trzech razy sztuka. Karolina straciła w ciągu roku 20 kilogramów i dopiero przyzwyczaja się do siebie w nowej, szczuplejszej wersji. Suknie, które zamówiła na poprzednie śluby, są dla niej zdecydowanie za duże. Wydawać by się mogło, że sprawa jest prosta. Nic bardziej mylnego. Dla najbliższych Karoliny zawsze znajdzie się jakieś „ale” albo wszystko jest ”zbyt”. Zbyt delikatne, zbyt wyzywające, zbyt niekomfortowe.

Czy Piotrowi uda się znaleźć suknie, które spełnią oczekiwania nie tylko przyszłych panien młodych, ale również ich rodzin?

Z całą pewnością w programie nie zabraknie łez wzruszenia, uszczypliwych komentarzy najbliższych, konfliktów rodzinnych oraz całej gamy emocji związanych z tym najpiękniejszym dniem w życiu każdej kobiety.

Zosia swoją wymarzoną suknię wybrała w salonie TYLKO ONA w Warszawie. Model pochodzi z kolekcji salonu HERM’S BRIDAL.


Poszukiwania sukni ślubnej Karoliny odbyły się w salonie AGNES w Poznaniu.

 

Salon sukien ślubnych
Salon sukien ślubnych

 

Pierwszy odcinek PREMIERA 8. maja o 14:05!

 

Powtórki:

  • wtorek, 10 maja
  • środa, 11 maja 20:05
  • czwartek, 12 maja 15:10
  • sobota, 14 maja 13:05

Wszystkie odcinki dostępne na player.pl!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
BEZ TABU o aseksualności
Następny artykuł:

BEZ TABU o aseksualności

tvnpix