Aktualności

SALON SUKIEŃ ŚLUBNYCH: Jaki styl sukni wybrać?
Salon sukien ślubnych 

Podróży po salonach sukien ślubnych ciąg dalszy. Tym razem zawitamy do podwarszawskich Ząbek oraz Poznania. Poznamy dwie niezwykłe, ale kompletnie inne przyszłe panny młode. Pierwsza z nich, Klaudia, to wrażliwa, delikatna młoda kobieta, która marzy o tym, żeby na własnym ślubie wystąpić z diademem na głowie. Można zaryzykować stwierdzenie, że rodzina Klaudii to zawodowe płaczki. Jak nie płacze nasza bohaterka, to płacze jej mama. Jak nie mama, to jej siostra. Łez wzruszenia w tym przypadku na pewno nie zabraknie.

 

Salon sukien ślubnych
Salon sukien ślubnych

Druga przyszła panna młoda, Aleksandra, to raczej twarda zawodniczka, dosłownie i w przenośni, ponieważ Ola trenuje sztuki walki. Zresztą właśnie na macie treningowej poznała swojego narzeczonego, który ku zdziwieniu wszystkich, postanowił towarzyszyć jej w wyborze tej jedynej, wymarzonej sukni ślubnej. Patryk zdaje się jednak mieć gdzieś przesądy i zabobony jakoby oglądanie przyszłej panny młodej w sukni przed ślubem miało przynosić pecha.

Salon sukien ślubnych
Salon sukien ślubnych

Przed Piotrem niełatwe zadanie, ponieważ mama Oli widziałaby ją w sukni „fru fru”, ale tylko ona wie co to znaczy. Natomiast Patryk marzy o tym, żeby sukienka była sexy i miała rozporek. Rodzina uważa jednak, że suknia nie powinna za dużo odsłaniać, bo ślub odbędzie się w kościele. Podobno nie da się zadowolić wszystkich? A może jednak Piotrowi uda się ta trudna sztuka? Przekonajcie się o tym oglądając drugi odcinek programu „Salon sukien ślubnych Polska”.

 

Klaudia swoją wymarzoną suknię wybrała w salonie JULIA GASTIOŁ ATELIER w Ząbkach. Poszukiwania sukni ślubnej Oli odbyły się w salonie AGNES w Poznaniu

 

Premiera odcinka w SOBOTĘ 14 maja o godzinie 13:05!

 

Powtórki:

  • niedziela, 15 maja 13:30
  • wtorek, 17 maja 13:40
  • środa, 18 maja 20:05
  • czwartek, 19 maja 15:10

Wszystkie odcinki dostępne także na player.pl !

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
JESTEM Z POLSKI: Malta to niezwykła wyspa, która skrywa wiele tajemnic!
Następny artykuł:

JESTEM Z POLSKI: Malta to niezwykła wyspa, która skrywa wiele tajemnic!

tvnpix