Aktualności

Samotny tata szuka "Idealnej niani"
Idealna niania 

Tomek samotnie wychowuje trójkę dzieci – 12-letniego Tomka, 11-letniego Kacpra i 9-letnią Olę. Dwa lata temu rodzina przeżyła wielki dramat – zmarła żona Tomka.

Dzieci charakterologicznie różnią się między sobą. Najstarszy Tomek jest zdecydowanie najbardziej odpowiedzialny z całej trójki. Pomaga tacie w opiece nad młodszym rodzeństwem. Bardzo lubi grać z kolegami w piłkę, biegać i majsterkować. Kacper jest bardzo żywym chłopcem. Lubi sport, a zwłaszcza bieganie, jest też najbardziej kłótliwy z rodzeństwa. Ola jest z kolei uzdolniona muzycznie, bardzo lubi śpiewać i marzy o tym, by uprawiać gimnastykę artystyczną.

Dzieci dużo czasu spędzają aktywnie – Tomek bardzo nie chce, żeby komputer był ich najważniejszą zabawką. Każdy z trójki jest inny i wymaga innego stopnia uwagi. Tata stara się nie faworyzować żadnego z dzieci. Tomek decyzje podejmuje samodzielnie, ale jeśli dotyczy całej rodziny to stara się w proces decyzyjny włączać dzieci. Jako ojciec bywa zasadniczy i wymaga od dzieci. Stara się rozwiązywać konflikty między dziećmi przy pomocy rozmowy, chociaż zdarzają się surowsze kary. Większość prac domowych takich jak sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie spoczywa na Tomku, ale dzieci czasem mu pomagają.

Niania, której Tomek poszukuje powinna przede wszystkim mieć dobry kontakt z dziećmi. Poza tym powinna być cierpliwa i umieć zbudować sobie autorytet u dzieci, ale nie powinna krzyczeć i używać kar cielesnych.

Czy któraś z kandydatek, które pojawią się na castingu, spełni pokładane w niej nadzieje? Tego wszystkiego dowiecie się oglądając kolejny odcinek "Idealnej niani".

EMISJA dwunastego odcinka "Idealnej niani" we wtorek 18 lutego o godz. 22:15.

Powtórki odcinka:

piątek, 21 lutego, 17:45

niedziela, 23 lutego, 9:45

poniedziałek, 24 lutego, 10:40

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Maria Rotkiel w "Najsztub słucha"
Następny artykuł:

Maria Rotkiel w "Najsztub słucha"

tvnpix