Aktualności

"Sekrety lekarzy" pomogą wrócić do normalności
Sekrety lekarzy 

Promieniujący ból opuchniętego kolana zakłóca Ewie codzienne funkcjonowanie. Z kolekcji jej ukochanych szpilek pozostała tylko jedna para - wyłącznie po to, by kobieta mogła „powspominać jak fajnie było założyć takie buty". Ewa obawia się, że przez swoją bolesną dolegliwość nie spełni się w przyszłości w roli babci. Czy rewolucyjna metoda wszczepienia amortyzatora zaproponowana przez chirurga ortopedę pomoże kobiecie odzyskać sprawność i radość z życia?

Śmierć nienarodzonego dziecka była początkiem tragicznych wydarzeń, które na zawsze odmieniły życie Agnieszki. Kobieta otarła się o śmierć. Rzadkie schorzenie, na które zapadła zaraz po utracie upragnionej córki, pozostawiło trwałe ślady na jej ciele. Agnieszka swojego bólu i cierpienia nie może jednak uzewnętrznić, ponieważ w wyniku choroby jej oczy nie wydzielają łez. Czy lekarze znajdą sposób, aby pomóc kobiecie zapomnieć o bolesnej przeszłości?

Przez wstydliwą dysfunkcję Arkadiusz nie czuje się jak normalny facet. Nieprawidłowo wykonany zabieg usunięcia wrośniętego kamienia spowodował uszkodzenie cewki moczowej, przez co mężczyzna swój mocz oddaje „we wszystkich możliwych kierunkach". Jego bezsilność wywołaną schorzeniem dodatkowo umacnia fakt, iż na co dzień opiekuje się umierającą żoną.

PREMIERA dwunastego odcinka "Sekretów lekarzy" w piątek 15 maja o godz. 22:30.

Powtórki odcinka:

sobota, 16 maja, 19:20

niedziela, 17 maja, 15:30 i 20:20

wtorek, 19 maja, 23:40

środa, 20 maja, 10:25

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Dorota was urządzi": oryginalna sypialnia dla trzyosobowej rodziny
Następny artykuł:

"Dorota was urządzi": oryginalna sypialnia dla trzyosobowej rodziny

tvnpix