Aktualności

"Sekrety lekarzy": wstydliwy problem i skrywane kompleksy
Spot "Sekretów lekarzy" 
Wzruszające spotkania, łzy radości oraz kolejne nadzieje na wyleczenie skomplikowanych i wstydliwych przypadłości. Czas rozpocząć czwartą serię „Sekretów lekarzy", pełną prawdziwych emocji ludzi, którzy znaleźli w sobie odwagę, aby obnażyć się i opowiedzieć o swoich skrywanych kompleksach w nadziei na odmianę dotychczasowego życia.

Kluski, ziemniaczki, dobra golonka... Tajniki tradycyjnej polskiej kuchni Janusz ma w jednym palcu. Wszak wierny degustator potraw zięcia – Janka Kuronia na kuchni znać się musi. Zachwyt dla oka i podniebienia nie idzie jednak w parze z ukrytą pod brodą bolesną, nieestetyczną i zawstydzającą przypadłością, z którą nasz bohater musi zmagać się na co dzień. I choć sam Janusz swoje potężne braki w uzębieniu stara się obracać w żart, do śmiechu nie jest jego bliskim, którzy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Czy za namową zięcia i córki, Janusz zgodzi się odwiedzić dawno niewidziany gabinet stomatologiczny i pozwoli lekarzom raz na zawsze rozprawić się ze szczękowym „dziurawym płotem"?

O tym jak silna więź może być między rodzeństwem, z pewności nie wie lepiej nikt inny, jak bliźniacy. W pierwszym odcinku „Sekretów lekarzy" poznacie dwie siostry, które zdecydowały się pokonać swoją nieśmiałość, aby zawalczyć o szczęście jednej z nich. Kompleksu Klaudii nie sposób ukryć. Ciągłe porównania do wyglądu siostry nie pozwalają też o nim zapomnieć, a jedynie pogłębiają niską już samoocenę dziewczyny. Po latach milczenia i tłumienia w sobie emocji, Klaudia, wspierana przez siostrę, postanowiła zawalczyć o swój nowy wygląd. Propozycja lekarza, który zdecyduje się odmienić życie dziewczyny, przerośnie ich najśmielsze oczekiwania.

PREMIERA pierwszego odcinka "Sekretów lekarzy" (sezon 4) w piątek 2 marca o godz. 22:30.

Powtórki odcinka:

niedziela, 4 marca, 21:15

środa, 7 marca, 22:55

czwartek, 8 marca, 15:35

piątek, 9 marca, 8:20

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Staszek Karpiel-Bułecka o niezwykłej pasji: "Patrzyli na nas jak na wariatów"
Następny artykuł:

Staszek Karpiel-Bułecka o niezwykłej pasji: "Patrzyli na nas jak na wariatów"

tvnpix