Aktualności

Powrót do listy

"Ślubna metamorfoza": Miriah w dniu ślubu chce wyglądać jak lalka Barbie

Wiadomości |
"Ślubna metamorfoza": Miriah w dniu ślubu chce wyglądać jak lalka Barbie
"Ślubna metamorfoza": na swoim ślubie chce wyglądać jak lalka Barbie 
Przy wybieraniu swoich ubrań, fryzury czy makijażu pochodząca z Nashville Miriah wzoruje się na Barbie. Tak samo chce wyglądać również w dniu swojego ślubu. Czy ekspertom uda się przekonać przyszłą pannę młodą do nieco spokojniejz

W programie "Ślubna metamorfoza" słynni projektanci Gretta Monahan oraz Robert Verdi szukają wymarzonych sukni ślubnych dla dziewczyn, które mają własny, bardzo charakterystyczny styl i nawet w dniu własnego ślubu oraz wesela nie chcą z niego zrezygnować. Pragną tego natomiast jego bliscy - rodzice, przyjaciele czy nawet przyszli mężowie i dlatego to właśnie oni zgłaszają przyszłe panny młode do programu. Czy wraz z ekspertami uda im się je przekonać do nieco bardziej konwencjonalnych kreacji w tym ważnym dniu?

Bohaterką 3. odcinka jest mieszkająca w Nashville w stanie Tennessee w USA Miriah. Mama i przyszła panna młoda w swoich codziennych stylizacjach inspiruje się lalkami Barbie. Bardzo dba o to, aby jej makijaż oraz fryzura każdego dnia była perfekcyjna, u fryzjera potrafi spędzić wiele godzin. Ważne jest dla niej również specyficzne ubieranie się. Miriah najbardziej lubi krótkie sukienki i wysokie obcasy. Zdaniem jej bliskich często wybiera nieco zbyt odważne stylizacje. Dlatego też zgłosili ją do programu "Ślubna metamorfoza". Czy ekspertom uda się przekonać Miriah do nieco bardziej tradycyjnej kreacji?

 

Premiera 3. odcinka programu "Ślubna metamorfoza" w czwartek 18 marca o godzinie 23:25.

Powtórka odcinka w poniedziałek 22 marca o godzinie 00:50.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Rozenek cudnie chudnie": poznaj chwyt ju-jitsu, który pomoże Ci w niebezpieczeństwie
Następny artykuł:

"Rozenek cudnie chudnie": poznaj chwyt ju-jitsu, który pomoże Ci w niebezpieczeństwie

tvnpix