Aktualności

"Ślubna metamorfoza": suknia ślubna dla hipiski?
"Ślubna metamorfoza": suknia ślubna dla hipiski? 
Summer to prawdziwa hipiska, na co dzień stara się stosować do zasad tej subkultury - zarówno jeśli chodzi o życie, jak i ubieranie się. Jaki strój ta niezwykła dziewczyna wybierze na swój ślub? W wyborze kreacji w 6. odcinku "Ślubnej metamorfozy" pomogą jej Robert Verdi oraz Gretta Monahan.

W programie "Ślubna metamorfoza" słynni projektanci Gretta Monahan oraz Robert Verdi szukają wymarzonych sukni ślubnych dla dziewczyn, które mają własny, bardzo charakterystyczny styl i nawet w dniu własnego ślubu oraz wesela nie chcą z niego zrezygnować. Pragną tego natomiast jego bliscy - rodzice, przyjaciele czy nawet przyszli mężowie i dlatego to właśnie oni zgłaszają przyszłe panny młode do programu. Czy wraz z ekspertami uda im się je przekonać do nieco bardziej konwencjonalnych kreacji w tym ważnym dniu?

Gdy Gretta Monahan oraz Robert Verdi po raz pierwszy zobaczyli Summer, na myśl przyszedł im musical "Hair". Summer jest bowiem prawdziwą hipiską! Stara się żyć i ubierać według zasad tej subkultury, co nie do końca podoba się jej mamie. To właśnie kobieta zgłosiła swoją córkę do programu "Ślubna metamorfoza" ponieważ chciała, aby znalazła nieco bardzie tradycyjną suknię ślubną. Czy dziewczyna zdecyduje się na coś mniej kolorowego i kwiecistego?

PREMIERA 6. odcinka "Ślubnej metamorfozy" w czwartek 8 kwietnia o godzinie 23:25.

Powtórka odcinka:

poniedziałek 12 kwietnia, 00:50

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Pani Gadżet": nowinki urodowe i kreatywny #kobiecybizneswTVNStyle
Następny artykuł:

"Pani Gadżet": nowinki urodowe i kreatywny #kobiecybizneswTVNStyle

tvnpix