Aktualności

Powrót do listy

Znana stylistka jurorką w "Stylowym projekcie". Dołączy do Tomasza Ossolińskiego

Wiadomości |
Znana stylistka jurorką w "Stylowym projekcie". Dołączy do Tomasza Ossolińskiego
Agnieszka Ścibor  Foto: East News / DDTVN

W jury naszego nowego programu "Stylowy projekt", w którym rywalizować będą styliści, obok Tomasza Ossolińskiego zasiądzie Agnieszka Ścibor. To redaktor naczelna magazynu "Viva! Moda",  którym dowodzi z wieloma sukcesami od 2010 roku. Dzięki niej jako pierwsza na świecie "Viva! Moda" pokazała kolekcję Alexandra Wanga dla H&M.

Agnieszka ma na swoim koncie współpracę z wieloma bardzo znanymi na świecie fotografami i modelkami. Jest stałą współpracowniczką "Vogue", "Vanity Fair" i "L'officiel". Poza sesjami zdjęciowymi zajmuje się także stylizowaniem pokazów mody.

Agnieszka ukończyła malarstwo i projektowanie ubioru na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

- Moje plastyczne wykształcenie jest podstawą, moim warsztatem pracy. W czasie studiów rozwija się talenty plastyczne, to jest jedno. Uczy się także robienia kompozycji, łączenia kolorów. Jeśli ogląda się dużo malarstwa, sztuki to bardzo rozwija twórcze myślenie. Po pierwsze – komponuję strój, ale staram się myśleć, co będzie się działo wokół tego, to też jest bardzo ważne w zdjęciu. Dla mnie najczęściej  punktem wyjścia jest praca projektantów. Od ubrań zaczynam budować całą sesję - mówiła w wywiadzie dla "Lounge Magazyn".

W programie TVN Style "Stylowy projekt" zasiądzie w jury, obok projektanta Tomasza Ossolińskiego. Razem będą oceniać uczestników - stylistów, którzy w każdym odcinku będą musieli sprostać różnym zadaniom. Najlepszy uczestnik wygra staż i publikację zdjęć swoich stylizacji w znanym sklepie internetowym.

Na zgłoszenia do programu czekamy tylko do 14 lipca. SZCZEGÓŁY >>>

Dorota Szelągowska na przejażdżce zabytkowym samochodem po Kaszubach. "Tak można żyć!"
Następny artykuł:

Dorota Szelągowska na przejażdżce zabytkowym samochodem po Kaszubach. "Tak można żyć!"

tvnpix