Aktualności

Powrót do listy

Najbliżsi uczestników "Stylowego projektu" ich modelami

Wiadomości |
Najbliżsi uczestników "Stylowego projektu" ich modelami
Stylowy projekt, odc. 6: Adrian z babcią, S01E06 

To jak do tej pory najbardziej rodzinny i wzruszający odcinek „Stylowego projektu". W programie została już tylko piątka uczestników. Przed nimi niespodzianka, zadanie pełne emocji: stylizacja najbliższych, których nie widzieli od początku trwania programu. Nie obędzie się bez łez. Anitę odwiedzi mąż, do Adriana przyjedzie ukochana babcia, do Joasi - siostra, a Krystian i Kamil spotkają się ze swoimi mamami. Tym razem styliści nie wejdą sami do garderoby. Będą musieli stworzyć stylizacje wieczorowe z ubrań i dodatków, które wybiorą... ich najbliżsi. W pracowni swoim wsparciem i radą będą służyć prowadzący Ania Jagodzińska oraz Tomek Ossoliński. O makijaż i fryzury zadba sztab profesjonalistów pod kierownictwem Magdaleny Pieczonki i Sebastiana Kobielskiego.

Czy stylizacja rodziny okaże się łatwiejsza niż ubieranie modeli? Komu uda się przekonać „modela" do metamorfozy, a kto poniesie klęskę?

W drugiej części odcinka uczestnicy pod presją czasu będą musieli wystylizować się sami, tak by na wybiegu stworzyć ze swoimi bliskimi elegancki duet. Jednak dalszy udział w programie stanie pod znakiem zapytania dla dwójki uczestników, którzy zagrają nieczysto - złamią regulamin programu.

Ostateczna ocena stylizacji odbędzie się na panelu jurorskim. Dowiemy się, kto opuści program, a kto oczaruje jury i będzie miał nadal szansę walczyć o tytuł najlepszego stylisty w Polsce.

PREMIERA 6. odcinka "Stylowego projektu" w sobotę 5 października o 17:50.

Powtórki odcinka:

niedziela, 6 października, 12:30

poniedziałek, 7 października, 14:00

środa, 9 października, 20:35

czwartek, 10 października, 23:30

"Ach, ten ślub!": Gosia i Jarek zaprosili tylko najbliższych, czyli... 230 osób!
Następny artykuł:

"Ach, ten ślub!": Gosia i Jarek zaprosili tylko najbliższych, czyli... 230 osób!

tvnpix