Aktualności

Powrót do listy

Izabela Janachowska wystawiła na aukcji WOŚP suknię ślubną i swoją pomoc w jej wyborze

Wiadomości |
Izabela Janachowska wystawiła na aukcji WOŚP suknię ślubną i swoją pomoc w jej wyborze
Izabela Janachowska na planie "Par młodych ponad miarę" 
Izabela Janachowska bierze udział w tegorocznej akcji Rzeczy Od Serca, w której wszystkie zebrane pieniądze trafiają na konto WOŚP. Ekspertka ślubna wystawiła na licytację wizytę w "Izabela Janachowska Concept Store", gdzie zwyciężczyni z jej pomocą wybierze dla siebie wymarzoną suknię ślubną.

- Z WOŚP-em dorastałam. Gdy byłam małym dzieckiem, to wrzucałam pieniądze do puszki. W tym roku mój udział jest jeszcze większy. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa – przyznała Izabela Janachowska na wideo promującym akcję Rzeczy Od Serca. W jej ramach znane osoby przekazują na licytację swoje rzeczy, a cały dochód ze sprzedaży trafia na konta Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku Izabela Janachowska postanowiła przekazać coś, co przyda się każdej pannie młodej. Prowadząca "W czym do ślubu?" zaprasza zwyciężczynię licytacji do "Izabela Janachowska Concept Store" w Warszawie, gdzie będzie mogła wybrać sobie jedną z dostępnych tam sukni ślubnych. W wyborze kreacji pomoże sama Janachowska.

- Jest mi bardzo miło, że w tym roku na licytację WOŚP, mogę przekazać coś od serca. Będzie to suknia ślubna oraz spotkanie ze mną, podczas którego ta suknia ślubna zostanie wybrana – opowiedziała. - Jak ktoś będzie chciał, to oczywiście może skorzystać z mojej porady w sprawie tego, która suknia najlepiej do niego pasuje. Mam nadzieję, że razem stworzymy przepiękną, wymarzoną, bajkową wręcz stylizację ślubną i to będzie wspaniale spędzony czas – przyznała Janachowska.

Obecnie najwyższa wylicytowana za suknię ślubną kwota wynosi 5 000 złotych, a aukcja kończy się w niedzielę 5 lutego o 11:42. Sukienkę można licytować TUTAJ.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Trening z Kingą Zawodnik na licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Następny artykuł:

Trening z Kingą Zawodnik na licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

tvnpix