Aktualności

"Swatka milionerów": samica alfa i wieczny chłopiec
Swatka milionerów 

Sonya: samica Alfa i Roble: wieczny chłopiec – to dwoje kolejnych klientów najlepszej w Stanach swatki, Patti Stranger. Czy znajdzie im partnerów, przed którymi otworzą serce?

Sonya ma 38 lat i jest naprawdę ostrą babką, która uważa, że jest lepsza od całego świata i żaden facet na nią nie zasługuje. Jest właścicielką sieci solariów, a od roku bierze udział w zawodach fitness. Podróżuje dużo i wyłącznie klasą biznes, śpi w najlepszych hotelach. Nic w tym złego, gdyby nie fakt, że Sonya gardzi tymi, którzy latają „ekonomikiem", śpią w „czterech gwiazdkach" i jeżdżą metrem. Kobieta robi na mężczyznach złe wrażenie, jest apodyktyczna i wymagająca. Jeśli spotkanie lub rozmowa idą nie po jej myśli – otwarcie pokazuje pogardę, obojętność i niechęć. Do tego ma... suczą minę! Sonya twierdzi, że nie znalazła miłości, ponieważ zadaje się z czarującymi draniami i wybiera przystojnych dupków. Deklaruje, że chciałaby to wreszcie zmienić, ale... czy Patti nabierze się na sztuczki swojej klientki?

Roble ma 31 lat i jest mistrzem kucharskim w Nowym Jorku. Randkuje, ale nie potrafi zbudować niczego poważnego. Umawia się głównie z modelkami i nic z tego nie wychodzi. Szybko się nudzi, nie poświęca kobietom ani czasu ani uwagi. Jeśli znajomość nie rokuje, natychmiast ją kończy lub przechodzi do etapu „zostańmy kumplami". Nie chce mu się o nic powalczyć, postarać. Jednak Roble chciałby stałego związku i coraz częściej myśli o założeniu rodziny. Chciałby dorosnąć i się ustatkować. Czy Patti znajdzie dla niego odpowiednią kandydatkę na dziewczynę?

PREMIERA 7. odcinka "Swatki milionerów" w sobotę 12 sierpnia o godz. 21:30.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Ślub o pierwszego wejrzenia": czy codzienność połączy czy podzieli?
Następny artykuł:

"Ślub o pierwszego wejrzenia": czy codzienność połączy czy podzieli?

tvnpix