Aktualności

Powrót do listy

Meghan i Harry odsuwają się od królewskiego dworu! Z naszych dokumentów dowiesz się, dlaczego

Wiadomości |
Meghan i Harry odsuwają się od królewskiego dworu! Z naszych dokumentów dowiesz się, dlaczego
Książę Harry i Meghan Markle  Foto: Getty Images/mat. prasowe

Meghan Markle i książę Harry zelektryzowali cały świat swoim oświadczeniem, w którym informują o swojej decyzji o rezygnacji z tytułów książęcych i o odsunięciu się od brytyjskiej monarchii.

- Planujemy dzielić nasz czas między Zjednoczone Królestwo i Amerykę Północną, wciąż honorując nasze obowiązki względem Królowej, Commonwealthu i naszych protektorów - napisali we wspólnym oświadczeniu, opublikowanym na Instagramie dotychczasowi książę i księżna Sussex.

Podobno o tej decyzji wnuka królowa brytyjska dowiedziała się z...mediów! Co za nią stoi? Dlaczego para zdecydowała się podjąć tak drastyczne kroki? Powodów możecie doszukiwać się w naszych filmach dokumentalnych o tej wyjątkowej parze, na których emisję zapraszamy!

Pierwszy z nich - "Tajemnice konfliktu Meghan i Kate" - pokażemy w piątek 10 stycznia o 20:25 (powtórka we wtorek 14.01 o godz. 15:55). Film opowiada historię wejścia Meghan do rodziny królewskiej i ujawnia prawdę kryjącą się za plotkami o konflikcie z Księżną Kate.

Dokument "Królewskie dziecko Harry'ego i Meghan" wyemitujemy dzień później, w sobotę 11 stycznia o 18:50. Dowiecie się  z niego, dlaczego mały Archie był tak bardzo wyczekiwanym przez opinię publiczną dzieckiem i jak bardzo życie syna dwóch niepokornych indywidualności może się różnić od życia innych królewskich potomków.

Tydzień później w sobotę 18 stycznia o 18:50 zobaczycie film "Harry i Meghan: Współczesna love story", w którym przypomnimy, jak doszło do ich pierwszego spotkania i sprawdzimy, czy była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Metamorfozy salonów fryzjerskich z 8. sezonu "Afery fryzjera"
Następny artykuł:

Metamorfozy salonów fryzjerskich z 8. sezonu "Afery fryzjera"

tvnpix