Aktualności

Powrót do listy

"Tata w tarapatach": gotowanie trudniejsze od opieki nad trójką dzieci?

Wiadomości |
"Tata w tarapatach": gotowanie trudniejsze od opieki nad trójką dzieci?
"Tata w tarapatach": gotowanie trudniejsze od opieki nad trójką dzieci?  
Marta i Marek obchodzą w tym roku 10. rocznicę ślubu, a mężczyzna wciąż nie ugotował nic dla swojej żony ani dzieci. Ta postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i na 3 dni zostawiła swojego partnera samego z 9-letnią Weroniką, 7-letnim Grzegorzem i 2,5-letnią Laurą. Marek deklarował, że trudniejsze od opieki nad dziećmi będzie gotowanie. Czy rzeczywiście? Sprawdźcie w 3. odcinku 3. sezonu programu "Tata w tarapatach".

W  uroczym  domu z ogrodem mieszka małżeństwo z dziesięcioletnim stażem : Marta i Marek. Mają trójkę dzieci :  dziewięcioletnią Weronikę, siedmioletniego  Grzegorza  oraz dwuipółletnią Laurę. Marek pracuje w serwisie samochodowym, w wolniej chwili udziela lekcji matematyki. Marta niespecjalnie może liczyć na pomoc męża, z ogromną liczbą domowych obowiązków musi radzić sobie sama. Zależy jej aby mąż docenił ile wysiłku kosztuje codzienne zajmowanie się domem i trójką  dzieci. Dlatego wyjedzie z domu na trzy dni i poprosi męża o wykonanie kilku rzeczy.

Dla Marka będzie to prawdziwe wyzwanie. Po raz pierwszy zostanie z dziećmi dłużej niż przez kilka godzin. Jak sobie poradzi? Może matematyczne zdolności pomogą mu podczas odrabiania z młodszymi dziećmi lekcji? Czy uda mu się ugotować obiad z dwóch dań? Nigdy wcześniej tego nie robił i nie czuje się zbyt pewnie w kuchni. Pomoc najstarszej córki może okazać się niezbędna. Podobnie jak podczas przygotowania rzeczy na wspólny piknik i wycieczkę rowerową. To także jedno z zadań zleconych przez żonę. Innym jest zorganizowanie z dziećmi teatrzyku. Niby proste zadanie, ale czy wszystko pójdzie zgodnie z planem i dzieci będą się razem świetnie bawić? Czy najstarszej córce Weronice starczy cierpliwości? I czy pomoże tacie w upieczeniu maślanych ciasteczek oraz przygotowaniu dania specjalnego na powitanie mamy?

 

PREMIERA 3. odcinka 3. sezonu programu "Tata w tarapatach" w niedzielę 20 września o godzinie 22:15.

Powtórki odcinka:

poniedziałek 21 września, 20:55

środa 23 września, 14:55

piątek 25 września, 12:55

niedziela 27 września, 15:30

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Związki z modą": Miss Polonia 2018 i randkująca singielka
Następny artykuł:

"Związki z modą": Miss Polonia 2018 i randkująca singielka

tvnpix