Aktualności

"Tata w tarapatach: sam w domu z trójką maluchów
Zapowiedź odcinków 1-4 2. sezonu "Taty w tarapatach" 
W 2. odcinku 2. sezonu programu "Tata w tarapatach" sam w domu z dziećmi i listą zadań do zrobienia zostanie Przemek, ojciec trójki maluchów.

Paulina i Przemek są rodzicami trójki małych i niezwykle energicznych dzieci: 4-letnich bliźniaków Zuzi i Jasia oraz 3-letniego Mikołaja. Zajmowanie się tak liczną gromadką wymaga wiele energii i cierpliwości. Paulina przyznaje, że najbardziej brakuje jej chwili spokoju i czasu wyłącznie dla siebie. Marzy o spokojnym wypiciu ciepłej kawy. Chciałaby również, żeby mąż wykazał trochę więcej inicjatywy w wypełnianiu domowych obowiązków. Przemek przyzwyczaił się, że to Paulina jest kapitanem, a on majtkiem pokładowym i taki podział ról bardzo mu odpowiada. Kiedy Paulina wyjedzie z domu na trzy dni, Przemek przekona się, jak trudne jest jednoczesne zajmowanie się domem i trójką maluchów. Będzie musiał również zmierzyć się z zadaniami specjalnymi, które wyznaczyła mu Paulina. Jak sobie poradzi?

Zadania nie wydają się zbyt skomplikowanie, bo cóż trudnego może być np. w zrobieniu prania? Ale kiedy pod opieką ma się trójkę małych urwisów, trudności same się piętrzą. Trzeba mieć oczy dookoła głowy i rozwiązywać problemy na bieżąco: Mikołaj się przewrócił i trzeba go uspokoić, Zuzia płacze, bo nie może znaleźć zmywacza do paznokci, a chłopcy w trakcie zabawy w sypialni zerwali karnisz. Każda kąpiel to mała powódź w łazience. Na dodatek wszyscy cały czas są głodni.

Czy rosół ugotowany przez tatę będzie dzieciom smakował? Czy Przemek znajdzie czas na zorganizowanie wyścigów rowerowych i zrobienie zakupów? Paulina poprosiła jeszcze o posprzątanie półki z ogromną ilością szpargałów, które zalegają na niej od lat. Przemka może uratować jedynie stoicki spokój i poczucie humoru.

PREMIERA 2. odcinka 2. sezonu "Taty w tarapatach" w niedzielę 22 marca o godz. 22:15.

Powtórki odcinka:

poniedziałek, 23 marca, 21:25

środa, 25 marca, 14:40

piątek, 27 marca, 12:55

niedziela, 29 marca, 15:30

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Ups, to się nagrało!": najzabawniejsze filmiki z tatusiami
Następny artykuł:

"Ups, to się nagrało!": najzabawniejsze filmiki z tatusiami

tvnpix