Aktualności

Powrót do listy

"Tata w tarapatach": tata sześciorga dzieci sam z dziećmi w domu

Wiadomości |
"Tata w tarapatach": tata sześciorga dzieci sam z dziećmi w domu
Tata w tarapatach, S01E01 

Bohaterami pierwszego odcinka "Taty w tarapatach" są Małgorzata i Piotr, małżeństwo z 30-letnim stażem i rodzice sześciorga dzieci. W programie zobaczymy troje najmłodszych: 12-letnią Marysię, 9-letniego Józka i 7-letniego Staszka.

Piotr to „wolny duch", wielbiciel motocykli i punk rocka, który całe życie realizował swoje pasje. W tym czasie Małgorzata urodziła kolejne dzieci i zajmowała się domem. Para spiera się o podział obowiązków w domu. Małgorzata twierdzi, że wszystko jest na jej głowie i chciałaby mieć w mężu oparcie. Piotr uważa się za perfekcjonistę dlatego „nie bierze" się za rzeczy, których nie umie zrobić. Żona ma do niego pretensje o to, że robi coś za długo, a przecież „dokładność wymaga czasu". Zdaniem Małgosi Piotr nie ma też cierpliwości do dzieci. Udział w programie małżeństwo traktuje jako wyzwanie dla rodziny.

Zadania, które Małgosia przygotowała dla Piotra tylko pozornie wydają się łatwe -  prasowanie, dla Taty, który nigdy tego nie robił, to duże wyzwanie. Przerażenie budzi też sterta skarpetek, które trzeba dobrać parami. Może uda się wciągnąć do pomocy dzieci? Tylko jak to zrobić? Ile godzin Piotr będzie przygotowywał obiad i czy zdąży go zrobić zanim dzieci padną z głodu? Czy uda się upiec szarlotkę i nauczyć Stasia recytacji wiersza? No i jeszcze prace w ogrodzie i pomalowanie huśtawki, która czeka na to od pół roku! Kiedy wyczyścić kominek, posprzątać, odkurzyć, zaprowadzić i chłopców na trening? Jak Małgosia sobie z tym wszystkim radzi? I jak poradzi sobie Piotr? Czy Tata wpadnie w tarapaty?!

PREMIERA 1. odcinka programu "Tata w tarapatach" w niedzielę 10 listopada o godz. 22:15.

Powtórki odcinka:

wtorek, 12 listopada, 21:25

środa, 13 listopada, 14:45

piątek, 15 listopada, 13:10

niedziela, 17 listopada, 14:30

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Dieta czy cud?": woda a odchudzanie
Następny artykuł:

"Dieta czy cud?": woda a odchudzanie

tvnpix