Aktualności

Powrót do listy

"Tata w tarapatach": udowodni mamie, że nie wszystko musi zawsze być idealne?

Wiadomości |
"Tata w tarapatach": udowodni mamie, że nie wszystko musi zawsze być idealne?
"Tata w tarapatach": Agnieszka i Dominik 
Agnieszka i Dominik, rodzice 8-letniej Laury oraz 3-letnich Heleny i Edwarda, biorą udział w programie "Tata w tarapatach" z różnych powodów. Mama chce, aby jej mąż zrozumiał, jak wiele jest do zrobienia w domu. Mężczyzna z kolei pragnie, żeby jego żona nauczyła się czasem odpuszczać i znajdować czas dla siebie. Które z nich wyniesie więcej z tej 3-dniowej lekcji?

W 2. odcinku  3. sezonu programu "Tata w tarapatach" będziemy gościć w domu Agnieszki i Dominika, rodziców ośmioletniej Laury oraz trzyletnich bliźniaków: Heleny i Edwarda. Agnieszka nie tylko zajmuje się trójką dzieci, to na jej głowie jest większość obowiązków związanych z prowadzeniem domu. W zasadzie łatwiej jej wymienić rzeczy których nie robi i przyznaje, że brakuje jej czasu wyłącznie dla siebie. Dominik stara się Agnieszce pomagać, ale nie zapomina przy tym o sobie - zawsze znajdzie chwilę  na bieganie i czytanie książek.

Agnieszka czuje się przemęczona, dobrze jej  zrobią krótkie wakacje. Po raz pierwszy  zostawi męża przez trzy dni samego z dziećmi, poprosi go również o wykonanie kilku rzeczy w domu. Może  kiedy mąż będzie musiał  zmierzyć się z takim zadaniem jak upranie i wyprasowanie  zasłon zrozumie, że pewne rzeczy nie dzieją się w domu same? Czy po raz pierwszy w życiu uda mu się zrobić kopytka i ugotować zupę buraczkową? Mogłoby się wydawać, że sprzątanie samochodu to nic trudnego, ale na pewno nie kiedy jednocześnie trzeba się zajmować trójką dzieci. Wtedy nawet zrobienie  małych zakupów staje się problemem. I jak w tym wszystkim znaleźć czas na bieganie? A może lepiej zorganizować maluchom lekcję wuefu? Przy okazji można  samemu trochę poćwiczyć. Skręcanie szuflad na pościel to też pewien rodzaj aktywności fizycznej, ale czy Dominik zdąży ze wszystkim przed powrotem Agnieszki do domu?

PREMIERA 2. odcinka 3. sezonu programu "Tata w tarapatach"w niedzielę 13 września o godzinie 22:15.

Powtórki odcinka:

poniedziałek 14 września, 20:55

środa 16 września, 14:55

piątek 18 września, 12:55

niedziela 20 września, 15:30

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Patent na dom": remont salonu na 10. rocznicę ślubu
Następny artykuł:

"Patent na dom": remont salonu na 10. rocznicę ślubu

tvnpix