Aktualności

Powrót do listy

"Tipy Stylowej Ekipy": Z każdej trudnej, codziennej sytuacji znajdzie się wyjście!

Wiadomości |
"Tipy Stylowej Ekipy": Z każdej trudnej, codziennej sytuacji znajdzie się wyjście!
Tipy Stylowej Ekipy: Eksperci udzielający porad w programie 
Tipy Stylowej Ekipy to nowy program, w którym zespół ekspertów TVN Style podpowie jak radzić sobie w codziennych sytuacjach, które nas frustrują i czasem wydają się bez wyjścia. Na wszystko znajdzie się jakiś patent.

Stylistka Marta Pożarlik podpowie nam jak dbać o organizację swojej garderoby i w jaki sposób ogarnąć szafę, żeby przy wyborze ubrań nie stracić głowy… A co, gdy dodatkowo zaśpimy do pracy? Każdej z nas to się zdarza! Nasze szafy można na to przygotować, żeby oszczędzić sobie stresu!

Ania Galińska - specjalistka od makijażowych trików udowodni, że świeży, idealny look da się uzyskać nawet wtedy, gdy naprawdę na wszystko brakuje nam czasu. Wystarczy jedyne 5 minut, żeby wyglądać i czuć się dużo lepiej. Serio! Są na to metody, są tipy i nie jest to ściema!

Jak urządzić przestrzeń wokół siebie, zrobić to samodzielnie, nie tracąc wielu godzin i jeszcze mieć przy tym sporo zabawy? Da się - a metody na to ma dekoratorka, mistrzyni organizacji - Aga Winnicka. Planowanie przestrzeni i zabawa w jednym? Proszę bardzo - Aga ma na to tipy.

Ale, ale… żeby dobrze się czuć, dobrze wyglądać i w ogóle dobrze żyć, trzeba dobrze jeść. Wiemy to, ale tak często brakuje nam czasu na zadbanie o posiłki dla siebie oraz bliskich. Krzysztof Ilnicki - jeden z najlepszych cukierników w Europie, a prywatnie miłośnik zdrowej, zrównoważonej diety, facet znający tysiące kulinarnych patentów, podpowie - jak w szybki i łatwy sposób ogarnąć nasze codzienne gotowanie, by jeść pysznie, zdrowo - no i mieć z tego satysfakcję.

Ten program jest dla nas - kobiet niedoskonałych. Bo przecież nie musimy być doskonałe. Ale… jeśli możemy sobie ułatwić życie, to róbmy to i korzystajmy z Tipów Stylowej Ekipy.

PREMIERA 1. odcinka programu "Tipy Stylowej Ekipy" w niedzielę 1 stycznia o godzinie 8:05.
Powtórki odcinka:
poniedziałek 2 stycznia, 20:45
wtorek 3 stycznia, 14:15

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"W służbie Jej Królewskiej Mości": Gdzie znajduje się największy rododendron w Europie?
Następny artykuł:

"W służbie Jej Królewskiej Mości": Gdzie znajduje się największy rododendron w Europie?

tvnpix