Aktualności

Powrót do listy

Wiemy, kto ubierze Olgę Tokarczuk na wręczenie Nagrody Nobla!

Wiadomości |
Wiemy, kto ubierze Olgę Tokarczuk na wręczenie Nagrody Nobla!
Zawód: stylista. Tomasz Ossoliński o pierwszych polskich stylistach 
Już od 10 października, kiedy to ogłoszono, że Olga Tokarczuk jest laureatką Literackiej Nagrody Nobla, nie ustają spekulacje, co polska pisarka założy na ceremonię wręczenia tej wyjątkowej nagrody. Projektant wreszcie się ujawnił!

Olga Tokarczuk, laureatka Literackiej Nagrody Nobla za rok 2018, to kobieta o jasno sprecyzowanych poglądach społecznych i silnym charakterze. Jej stylizacje zawsze doskonale to oddają, bo są niesztampowe, a nierzadko i ekstrawaganckie. Pojawiały się więc pytania, kto będzie w stanie sprostać wymaganiom pisarki i stworzy dla niej kreację na ceremonię wręczenia Nagrody Nobla. I czy będzie to suknia, czy może damski garnitur...?

Znany projektant i prowadzący program "Stylowy projekt" Tomasz Ossoliński wczoraj (29 listopada) rozwiał wątpliwości. Na swoim profilu na Facebooku ogłosił, że to on zaprojektuje kreację, którą noblistka założy na tę wyjątkową okazję i że będzie to suknia.

- Chcąc uniknąć niepotrzebnego rozgłosu i móc w spokoju pracować, nie podawałem wcześniej tego do publicznej wiadomości, ale w związku z pojawiającymi się pytaniami postanowiłem, po ustaleniu tego z Panią Olgą Tokarczuk, że czas ogłosić, iż przygotowuję noblistce suknię na bankiet królewski, który odbędzie się w Sztokholmie 11 grudnia - napisał projektant. - Pracuję również nad frakami i garniturami dla jej męża i syna. Obecnie skupiam się na tym, żeby stworzyć kreacje, proszę więc o niezadawanie dalszych pytań i cierpliwie poczekać na finalny efekt, który zobaczą Państwo w relacjach ze Sztokholmu.

Na zdjęcia sukni przyjdzie nam poczekać najpóźniej do 11 grudnia, bo wtedy odbędzie się uroczyste wręczenie nagrody. Tomasz Ossoliński nad ostatecznym kształtem kreacji pracuje w zaciszu swojego atelier, które niedawno otworzył w nowej lokalizacji - Pod Gigantami.

Tomasz Ossoliński otworzył swoje nowe atelier
Tomasz Ossoliński otworzył swoje nowe atelier

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Klinika bez tajemnic": długotrwałe problemy z nosami i bliznami
Następny artykuł:

"Klinika bez tajemnic": długotrwałe problemy z nosami i bliznami

tvnpix