Aktualności

Trzy kobiety, które marzą o "Życiu bez wstydu"
Życie bez wstydu 

O tym, że wady, z którymi się rodzimy, determinują nasze życie, wie każdy. Także Anna, która urodziła się ze schorzeniem oka, objawiającym się opadaniem powieki. Dodatkowe problemy rodzinne, poczucie wykluczenia i „słaby start" nie przeszkodziły jednak kobiecie w walce z własnymi słabościami i „wyjściu na prostą". Do pełni szczęścia brakuje Ani jedynie szeroko otwartych oczu, przez które zobaczy wreszcie piękno otaczającego ją świata.

Blisko 9 procent Polaków ma na swoim ciele tatuaż. I choć wiele osób uważa go za szpetny dodatek, moda na jego posiadanie wciąż nie słabnie. Statystyki wskazują jednak, że co trzecia osoba posiadająca tatuaż z różnych powodów chciałaby go usunąć. Wśród nich jest Monika, która nie zważając na kwestie bezpieczeństwa, zdecydowała się na tego typu zabieg u niewykwalifikowanej kosmetyczki. Domowe metody z zastosowaniem pumeksu i kwasu włącznie, nie pomogły, lecz tylko oszpeciły ramię kobiety jeszcze bardziej. Czy lekarzom z Kliniki Ambroziak uda się cofnąć skutki źle podjętej przed laty decyzji?

Wulkany, kratery, grudy. Tak Natalia określa niedoskonałości znajdujące się na jej twarzy. Pękające w najmniej oczekiwanym momencie krosty oraz blizny po bolesnych wypryskach, to przykra codzienność osiemnastolatki. Tony makijażu, maści i innych kosmetyków oraz ogromne sumy pieniędzy przeznaczone na leczenie przypadłości, skłoniły Darię do zasięgnięcia porady, tym razem nie kosmetyczki, ale wykwalifikowanego dermatologa.

EMISJA trzynastego odcinka "Życia bez wstydu" w piątek 2 czerwca o godz. 22:30.

Powtórki odcinka:

sobota, 3 czerwca, 19:15

niedziela, 4 czerwca, 14:10 i 21:15

środa, 7 czerwca, 22:55

czwartek, 8 czerwca, 15:55

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Pani Gadżet EXTRA" dba o zdrowie i wygodę
Następny artykuł:

"Pani Gadżet EXTRA" dba o zdrowie i wygodę

tvnpix