Aktualności

"Gwiazdy prywatnie": Agata Młynarska
"Gwiazdy prywatnie": Ula Chincz i Agata Młynarska 

Agata Młynarska to ulubienica publiczności, jedna z najbardziej znanych prezenterek i osobowości telewizyjnych w Polsce. Właśnie do jej domu zawita Ula w pierwszym odcinku „Gwiazd prywatnie".

Pierwsza rzecz, na którą Ula zwróci uwagę po przekroczeniu progu mieszkania, to zniewalający zapach bijący od świec rozstawionych po całym domu – do ich ciepłego światła Agata ma słabość. Zaglądając do salonu usłyszymy kilka historii rodzinnych, których świadkami były zabytkowy stół, zdolny pomieścić, uwaga - 60 osób i komoda. Wszystko zrobione z drzew rosnących kiedyś w rodzinnym dworze. Dowiemy się też jaką wzruszającą historię skrywa wisząca na ścianie kolekcja obrazów od zaprzyjaźnionej malarki.

Znana z dbania o zdrowy styl życia Agata pokaże Uli również swoją kuchnię – dowiemy się na przykład, po co prezenterce pokaźna kolekcja termosów.

Przechodząc przez elegancką sypialnię, poznamy romantyczną historię ślubu, kryjącą się za wiszącym tam obrazem, dowiemy się, dlaczego Agata nie mogłaby funkcjonować bez porządku w swoim mieszkaniu oraz co symbolizują dziecięce rysunki w złotych ramkach na jej ścianie.

Garderoba, oprócz uporządkowanych kolorystycznie ubrań, na co szczególną uwagę zwróci znana pedantka, Ula, kryje pokaźną kolekcję okularów oraz całe archiwum gazet, w których kiedykolwiek pisano o Agacie.

Pałacowe wnętrze łazienki, odkryje przed nami całkiem zwyczajną historię klocka do yogi...

Oprócz tego Agata zabierze nas w sentymentalną podróż przez ważne dla niej zdjęcia, przedmioty, książki i skarby, by na koniec opowiedzieć nam o pamiątkach po swoim ukochanym ojcu.

PREMIERA 1. odcinka "Gwiazd prywatnie" w środę 17 kwietnia o godz. 22:25.

Powtórki odcinka:

czwartek, 18 kwietnia, 00:45

sobota, 20 kwietnia, 14:40

poniedziałek, 22 kwietnia, 23:25

wtorek, 23 kwietnia, 15:35

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"W roli głównej": Wojciech Mann
Następny artykuł:

"W roli głównej": Wojciech Mann

tvnpix