Aktualności

Powrót do listy

"W czym do ślubu?" na motocyklu! Basia i Tomek szukają nietypowych stylizacji

Wiadomości |
"W czym do ślubu?" na motocyklu! Basia i Tomek szukają nietypowych stylizacji
"W czym do ślubu?": Basia i Tomek, S05E04 

W czwartym odcinku programu Izabela Janachowska pomoże zdecydować "W czym do ślubu?" Basi oraz jej narzeczonemu Tomkowi.

Basia ma 29 lat i mieszka w Warszawie. Jest księgową, która po pracy wsiada na... motocykl! Tą nietypową pasją zaraził ją Tomek, który pół roku temu poprosił ją o rękę. Wybór idealnych kreacji będzie prawdziwym wyzwaniem, ponieważ para postanowiła do ślubu pojechać właśnie motocyklem.

Do programu para młoda zaprosiła świadkową Olę, siostrzenicę Basi - Weronikę oraz świadka Wojtka, którzy będą dzielnie doradzać w doborze kompletnych stylizacji.

Basi marzy się suknia w kolorze brzoskwiniowym lub różowego złota. Chciałaby zrezygnować z bieli i wpisać kreację w klimat uroczystości: retro, boho, lata dwudzieste. Stawia również na koronkowe elementy oraz długi rękawek. Po przymiarkach okazuje się jednak, że wejście na motocykl w sukni ślubnej to nie jest taka łatwa sprawa i suknia musi być nie tylko piękna, ale również dostosowana do tego środka transportu.

Tomek z kolei chciałby postawić na odważną stylizację, mocne akcenty, np. skórzane wstawki czy satyna. Jest otwarty na eksperymenty. Okazuje się, że w jego przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie jednak klasyczny jednokolorowy garnitur, ale mocne dodatki.

Czy para pozostanie wierna swoim inspiracjom czy postawi jednak na tradycyjne, sztampowe stylizacje ślubne?

PREMIERA 4. odcinka "W czym do ślubu?" w sobotę 5 października o godz. 13:30.

Powtórki odcinka:

niedziela, 6 października, 10:30

poniedziałek, 7 października, 15:00

czwartek, 10 października, 20:55

piątek, 11 października, 15:05

 


Podziękowanie za użyczenie krzeseł do scenografii dla Rent Design.

Wyzwolona Gabi szuka "Miłości od kuchni"
Następny artykuł:

Wyzwolona Gabi szuka "Miłości od kuchni"

tvnpix