Aktualności

"W czym do ślubu?": pełne emocji finały 6. sezonu
"W czym do ślubu?": wzruszające finały 6. sezonu 
6. sezon programu "W czym do ślubu?" to 4. pełne emocji odcinki, podczas których Izabela Janachowska pomogła wybrać ślubne stylizacje dla ośmiu wyjątkowych osób. Każda z nich zupełnie inaczej zareagowała widząc siebie w lustrze. To była moc wzruszeń!

Za nami 6. sezon programu "W czym do ślubu?". Tej zimy Izabela Janachowska pomogła wybrać ślubne stylizacje dla czterech przyszłych panien młodych oraz czterech wybranych przez nich osób: trzech mam oraz jednego przyszłego pana młodego. Każda z tych osób przybyła do naszego studia, aby znaleźć wymarzone stroje na wyjątkowy dzień ślubu oraz uroczystości weselne. Wszystkim udało się spełnić marzenia.

A wszystko dzięki naszej niezastąpionej ekspertce oraz jej asystentom, którzy przed finałem dbali o wszelkie detale, takie jak fryzury, makijaże czy biżuteria naszych bohaterów. To sprawiało, że ostateczna stylizacja jawiła się jeszcze efektowniej. W finale nie brakowało wzruszeń oraz łez. To były naprawdę emocjonujące chwile dla wszystkich osób w naszym studio.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"W czym do ślubu?": mama panny młodej zaniemówiła na swój widok!
Następny artykuł:

"W czym do ślubu?": mama panny młodej zaniemówiła na swój widok!

tvnpix