Aktualności

"W czym do ślubu?": wszystkie suknie ślubne z 6. sezonu
"W czym do ślubu?": wszystkie suknie 6. sezonu 
Zanim każda z czterech bohaterek 6. sezonu programu "W czym do ślubu?" wybrała swoją wymarzoną suknię ślubną, przymierzyła kilka różnych propozycji. Specjalnie zebrałyśmy dla was wszystkie kreacje w jednym krótkim wideo. Może znajdziecie tutaj coś dla siebie!

6. sezon programu "W czym do ślubu?" składał się z 4. odcinków. W każdym z nich Izabela Janachowska pomogła znaleźć ślubną stylizację dla jednej panny młodej. Każda z naszych bohaterek była zupełnie inna. Miały różne gusta i różne marzenia względem tego, jak powinno wyglądać ich wesele. Łączyło ich marzenie o tym, aby dzień ich ślubu był wyjątkowy i same chciały podczas uroczystości wyglądać po prostu zjawiskowo.

Aby znaleźć wymarzone kreacje, w której nasze przyszłe panny młode poczują się piękne, każda z nich przymierzyła kilka kreacji. Jedną wybraną przez siebie, drugą przez bliską sobie osobę oraz kilka zaproponowane przez Izabelę Janachowską. Specjalnie dla was zebrałyśmy wszystkie te kreacje w jedno wideo. Może dzięki temu znajdziecie swoją wymarzoną suknię lub inspirację?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"W czym do ślubu?": pełne emocji finały 6. sezonu
Następny artykuł:

"W czym do ślubu?": pełne emocji finały 6. sezonu

tvnpix