Aktualności

"W dobrym stylu": czy da się zrozumieć mężczyznę?
W dobrym stylu 

„Czy da się zrozumieć faceta?" jest co najmniej takim samym pytaniem, jak „Czy ktoś kiedyś widział yeti?". Małgosia Rozenek - Majdan spróbuje jednak rozwikłać zagadkę męskiej natury, a z pomocą przyjdą jej zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Gdybyśmy mieli zrobić ranking najważniejszych dla facetów rzeczy i spraw, na pewno jedną z czołowych pozycji zajmowałby seks. Nic w tym dziwnego, ale czy kobiety tak bardzo różnią się od mężczyzn w pojmowaniu tego, czym jest intymność, żeby nie można było osiągnąć w tej kwestii porozumienia? O tym i innych aspektach męskiego libido, prowadząca porozmawia z seksuologiem, Danielem Cysarzem.

Kolejna ważna rzecz, to oczywiście samochód! Z tą kochanką kobiety często przegrywają z kretesem. Dla niektórych facetów motoryzacja to także religia, i do nich należy Łukasz Byśkiniewicz, dziennikarz TVN Turbo i kierowca rajdowy TVN Turbo Rally Team. Pokaże Małgosi, co to znaczy naprawdę szybka jazda i swąd palonych gum. Nie wiemy tylko, czy to zadziała na kobietę w dobrym stylu...

No i ostatnia, może najważniejsza sprawa - męska przyjaźń! Kuba Wesołowski i Olivier Janiak opowiedzą Małgosi, jak to jest przyjaźnić się od wielu lat i dlaczego ich relacja jest dla nich ważna.

Zrozumieć faceta... da się, czy nie? Renata Arendt – Dziurdzikowska, coach i autorka książek m.in. „Zrozumieć mężczyznę", spróbuje z Małgosią rozwikłać tę zagadkę... Ale czy im się uda?

EMISJA ósmego odcinka "W dobrym stylu" w sobotę 16 grudnia o godz. 17:30.

Powtórki odcinka:

sobota, 16 grudnia, 00:30

poniedziałek, 18 grudnia, 22:55

środa, 27 grudnia, 15:00

czwartek, 28 grudnia, 7:45

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Dorota was urządzi": dwufunkcyjny salon dla trzech pokoleń
Następny artykuł:

"Dorota was urządzi": dwufunkcyjny salon dla trzech pokoleń

tvnpix