Aktualności

"W dobrym stylu": życie w sieci
W dobrym stylu 

Nie potrafimy już żyć bez Internetu, a naszym najwierniejszym przyjacielem stał się smartfon. Zakochujemy się przez portale randkowe, a w sieci komunikujemy się i zarządzamy swoimi finansami. Czy to jeszcze prawdziwe życie? I czy możemy czuć się bezpiecznie w sieci?

Po pierwsze, jak bardzo smartfon z dostępem do Internetu zawładnął naszym życiem? Bardzo! Ale to my trzymamy go w ręku, więc decyzja zawsze należy do nas, czy wejdziemy w sieć i co zrobimy już tam będąc. O zagrożeniach, ale także korzyściach i przyszłości, jaka nas czeka, jako użytkowników najnowszych technologii, Małgosia Rozenek - Majdan porozmawia z Michałem Wąsowskim, dziennikarzem "Business Insider Polska".

Po drugie – co nam zabiera, a co daje, sieć? O emocje i zmysły, które towarzyszą życiu w sieci, prowadząca podpyta eksperta od emocji, Rafała Ohme.

Po trzecie, co z tą miłością? Czy aby się zakochać niezbędny jest kontakt bezpośredni? Okazuje się, że nie, a dowodem na to jest Magdalena i Bartosz Jasińscy, którzy kilkanaście lat temu poznali się przez Internet i dziś są szczęśliwą rodziną, a ich marzenia o rodzinie i dzieciach spełniły się w realnym świecie.

No i na koniec pieniądze! Okazuje się, że te zarobione w wirtualnym świecie są równie duże, lub może nawet jeszcze większe, od tych z realnego świata. Jak przenieść pracę i zarabianie do Internetu opowie Modny Tata, czyli Michał Będzimirowski, który ze swojej pasji zrobił sposób na biznes.

Życie w sieci to fakt, i nie ma przed nim ucieczki, trzeba jednak mądrze do niego podejść, bo tak, jak w realnym świecie, nie wszystko jest złe i dobre, białe i czarne!

EMISJA szóstego odcinka "W dobrym stylu" w sobotę 2 grudnia o godz. 17:30.

Powtórki odcinka:

sobota, 2 grudnia, 00:30

poniedziałek, 4 grudnia, 22:55

środa, 6 grudnia, 15:00

czwartek, 7 grudnia, 7:30

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Maja Sablewska: "Jestem teraz najlepszą wersją siebie"
Następny artykuł:

Maja Sablewska: "Jestem teraz najlepszą wersją siebie"

tvnpix